Acil durum freni

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Acil durum freni

süper paylasım  bravoo bilmediğim birsey daha ogrenmıs oldum bu sıteyı ve sakinlerini seviyorum

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Hllb,

Bilgi için yürekten teşekkürler.Benden bir + 045thumbsup

Ben de bu siteyi, siteyi site yapanlardan dolayı seviyorum..İyiki varsınız arkadaşlar..

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya keşke el freni gibi işe yarasaydı daha güzel olurdu :) El frenini çok arıyorum.. Arabayı kaydırmayı çok istemiştim arkadaşın düğün arabasının önünü keserken ama normal durdum :)

Bende elektroniktir giderken çekilmez diye düşünmüştüm ama işe yarıyormuş demek..
Araba kullanmayı kardeşime öğreticektim el freni yok diye hiç bulaşmıyordum, ozaman tehlike anında çekebiliriz bizde freni..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Ya keşke el freni gibi işe yarasaydı daha güzel olurdu :) El frenini çok arıyorum.. Arabayı kaydırmayı çok istemiştim arkadaşın düğün arabasının önünü keserken ama normal durdum :)

Bende elektroniktir giderken çekilmez diye düşünmüştüm ama işe yarıyormuş demek..
Araba kullanmayı kardeşime öğreticektim el freni yok diye hiç bulaşmıyordum, ozaman tehlike anında çekebiliriz bizde freni..
aynen öyle gerektiğinde çekebilirsiniz. gene de öncesinde bir denem yapmakta fayda var. gerçi ben bizzat gördüm ama ne olur ne olmaz. sonra bana '' sen böyle böyle oluyor dedik kaza yaptık '' demesin kimse. :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

hllb link' Alıntı:
meğer çok basit ve güvenilir bir çözümü varmış. debriyaja basıp el freninin çekili tutacakmışız. işin ilginç yanı bunu yapınca el freni değil arabanın normal abs frenleme sistemi devreye giriyor, araba durmaya yakın el freni yani arka frenler devreye giriyormuş deneyerek gösterdi.

+ rep (teşekkür verdim abi bu mesaja)
süper paylaşım...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=1971.msg41187#msg41187 date=1311747287]

aynen öyle gerektiğinde çekebilirsiniz. gene de öncesinde bir denem yapmakta fayda var. gerçi ben bizzat gördüm ama ne olur ne olmaz. sonra bana '' sen böyle böyle oluyor dedik kaza yaptık '' demesin kimse. :)
[/quote]

Yok abi olurmu öyle şey :) yinede tabiki deneme yapmakta fayda var tepkisini görmek lazım. Ona göre çekmek lazım :)

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
"ooo hazır su" deyip bagaja atmalı o bidonları  011zaa
harbi o suyla yıkanan bahçe sulayan filan çıkar türkiyemde :)