Acil lpg tavsiyesi

massezo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 2008 honda aldı, üzereinde atiker lpg vardı.enjektörleri çok ses yapıyor diye söktürüp brc taktırdı, sorun yok diyor.

metinkabucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra a 2.0 95 model aracıma 163.000 km de Landi marka lpg kiti taktırdım.Aracım şu anda 215.000 km.de.Çok çok memnunum.Bu güne kadar ki yaklaşık iki yıl oldu iki defa ayar için uğradım.Herhangi bir problem olmadığını sürmeye devam etmemi söylediler,bende hala sürüyorum.Aracım uzun yolda normal kullanımda 150 şehir içinde 180 tl yakıyor.
Aslında ben Atiker taktırmaya gitmiştim yani randevu almıştım,ancak servisteki ilgili arkadaş abi eğer imkanın varsa Landi taktır bir dahada buraya uğrama demişti.
Sonuçta ben ikisinide takıyorum ama bunu tavsiye ediyorum diyerek beni ikna etti,iyikide etmiş.
Ben bu kadar memnunum,aracımı değiştirsem bile lpg markamı asla değiştirmem.
Ancak önemli hususlardan biri kiti taktırdığınız servis,buna dikkat.
Bu arada söylemeden geçmeyeyim bu sistemlerin en temel farklarının başında enjektörler geliyor.Taktığınız sistem ne olursa olsun enjektörü bosch yada keichi olsun.Zaten bu enjektörü kullanan kit iyidir,mantık kullanıp kestirmeden gidersek.

destro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.destro.com.tr
aracınaza lpg tavsiyesi

size her seyden once ustanın iyi olması gerekir size destro veya zavoli tavsiye ederim teşekkürler

destro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.destro.com.tr
adanada oturuyorsanız baraj tolunda fırat otogaz sistemleri var ordan taktırabilirsiniz

0322 228 1923

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce kullandığım astra G ye atiker taktırdım.Hiç bir sorun yaşamadım.Arkadaşlarımdan astrası olan arkadaşımada önerdim kesinlikle memnunlar.Bir arkadaşımda vectra c kasaya taktırdı sorun yaşamadı.Ancak bu sistemleri takan usta işini iyi yapıyor.İş ustada bitiyor yani.Atiker fiyat olarak uygun olduğu için tavsiye ederim.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşerim landirenzo nun opel kiti var onu taktırdım.metronun karşısında servisi var git görüş şimdilik gayet memnunum