acil yardim arac benzinde calismiyor

ciko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli ramazanlar arkadaslar benim 99 gls vectra var arac atiker sirali sistem mevcut ancak araci 1 ay kadar sureyle benzin de kullandiktan sonra aracima gazi fullettim araci calistirdiktan sonra tup geri benzine atti tekrar aldim gaza ancak aracta gaz bittigindeki sinyali vererek benzine gecti atiker servisine gittim gazin birazini bosalttiktan sonra gaz filtresi dolmus dedi degistirdi bilgisayardan program ayari yapti arac duzeldi ancak simdide benzinde hic calismiyor benzin pompasi canavar gibi benzin atiyor ancak ne yaptiysam halledemedim enjektorleri temizlediler simdi atikerin ustasina gidecegim yapan ustaya afedersiniz adam sallamiyor bile kaciyor burada ramazanda dukkan actirmak bile zor iki cirak var onlar baksin deyip duruyor bana bir yardimci olursaniz sevinirim.haftaya aracla uzun yola gidecegim acil cevap yazarsaniz su kardesinizin hayir diasini alirsiniz selamlar herkese

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benzin pompası boruları çatlamış olabilir.ayni sorun benim aractada olmuştu.usta pompayi degistirtti.sonra tekrar yapmaya başladı başka ustaya gittim. Usta borudaki çatlağı fark etti ve degistirdi .sorun halloldu.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Besin kesicisiden sonra mı bakıyorsunuz yakıtın geldiğine?
Enjektörü sökün, marşa basın, bakalım yakıt püskürtüyor mu

ciko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin pompası boruları çatlamış olabilir.ayni sorun benim aractada olmuştu.usta pompayi degistirtti.sonra tekrar yapmaya başladı başka ustaya gittim. Usta borudaki çatlağı fark etti ve degistirdi .sorun halloldu.

teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:11 ----------

Besin kesicisiden sonra mı bakıyorsunuz yakıtın geldiğine?
Enjektörü sökün, marşa basın, bakalım yakıt püskürtüyor mu

teşekkürler deneyeceğiz artık yarın bakalım

ciko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sorun benzin pompasinda catlak varmis ve benzin kesici devreye girmiyormus degistirdik sorun halloldu yardim eden oneride bulunan herkese tesekkurler