acil yardım lütfen

ares demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antakya da cemil azak var ...bulut oto... şiddetle tavsiye ederim.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Samimi olarak söylemeliyim ki içim parçalandı. Aziz Nesinlik bir olay bu.

İnsanlık ölmüş ayrıca da usta kalmamış.. işler cahil ve beceriksizlerin eline düşmüş.
Bu şerefsizlerin Elektronik veya beyinli arabaların dilinden anlamadıkları da ortada..

Belli ki gerçek ustalar bu madrabazlarla rekabet edemeyince sanayileri terketmişler..

Allah hepimizi öncelikle iyi insanlarla karşılaştırsın.. Ramazan mübarek gün dileğim size de aynısı..

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah sabır versin ne diyeyim,umarım çözülür sorunun,yinede bu şekilde yaklaşman senin için mükemmel bir davranış,ben olsam uçan sabri gibi yerden yere vururdum kendimi,alırdım demiri ateş etmeye giderdim

ıcon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece allah kolaylık versin diyorum oyuncak etmişler kardeşim senin arabayı ama sakin ol ramazan gününde sinirlenip gerilip birine dalma inan başka bişey diyemiyorum

mathy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar.sinirlensemde yapacak bir şey yok.düşmüşüz bi kere ellerine.arabanın başında olamayışım zaten başlı başına bir dert.memurum izin problemi var.akrabama getir hataya arabayı dedim.usta yolda giderken arıza yapabilir garanti veremem gideceğine demiş.şimdi Mersin'in en iyisi dedikleri usta varmış.yarın sabah başlayacakmış benim arabaya.inşallah yapar.yapmazsada inanın umrumda da değil artık.sinirden şekerim yükseliyor.düşünmemeye çalışıyorum.motorcu elektrikçiye elektrikçi motorcuya sonra beyinciye.... Velhasılı uğraş babam uğraş.onlarada kızamıyorum elimizden geleni yaptık diyorlar.sanırım bu birazda kısmetle alakalı.kısmetsizim galiba:( hayırlısıyla yarın o ustada baksında olmazsa hataya getirteceğim mecburen.yanarsa yansın yoldada ne yapayım artık.o kadar para o kadar zaman ve şu Ramazan'da arabasızlık.87 model 190 lık mercedesim vardı.bunların 10 da biri gelmedi başıma:(

mathy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites acaba şanzımanda bir sorun mu var acaba diye düşünmeye başladım.eğer sorun oradaysa vay halıma.forumlarda okuduğum kadarıyla ucuza hallolacak bir sorun değil.2000-2500 liralardan bahsediliyor. D ye takıldığında pıtırtılı gidiyormuş.2000 devri geçince normalleşiyormuş.şanzımandan olabilirmi sizce??? İnşallah cevaplarınız hayır diye yazılanlardan olur:(

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanmam,EGR yi iptal etsen bir dene

mathy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egr den yapmaz demiş usta.iptal etmesini yada temizlemesini söylemiştim ondan yapmaz demiş.soğukken daha az pıtırtılı çalışıyormuş 2000 devire kadar.ısınınca pıtırtı artıyormuş.bu ustada acaba beyinden mi diyerek yeni beyin takmış.onda da düzelme olmamış.bütün elektrik tesisatı kontrol edildi.krank devir sensörü,eksantrik devir sensörü,ateşleme bobini,bujiler beyin hepsi denendi.denenmeyen bir şey kaldımı arkadaşlar????fikri olan paylaşsın lütfen:(

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen gene EGR yi temizlettir,bu arada buji kabloların nasıl? üzerine motoru çalıştırmadan bir spray ile su püskürt kaçak varmı? bilmiyorum değiştirdin ise gerek yok ama eski kablolar ise bakmada yarar var atlama yaparsa görürsün,bir diğeri de aklıma gelen manifolt çatlağı yanlış hava emmesi,bir diğer aklıma gelende potensiometre başka aklıma gelen yok inşallah EGR veya potesiyo dur

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egr den yapmaz demiş usta.iptal etmesini yada temizlemesini söylemiştim ondan yapmaz demiş.soğukken daha az pıtırtılı çalışıyormuş 2000 devire kadar.ısınınca pıtırtı artıyormuş.bu ustada acaba beyinden mi diyerek yeni beyin takmış.onda da düzelme olmamış.bütün elektrik tesisatı kontrol edildi.krank devir sensörü,eksantrik devir sensörü,ateşleme bobini,bujiler beyin hepsi denendi.denenmeyen bir şey kaldımı arkadaşlar????fikri olan paylaşsın lütfen:(

Fazla bir bilgim olmadan soyluyorum ama katalitik konvertor ude bir dusunun tikanmis olabilir.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi