Acil yardim...(yoksa arabayi yakacaz)

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 98 model aracımız var.gazda da calısırken benzındede calısırken sılkeleme yapıyor.durup dururken genellıkle devır dusuyor.3uncu vıtesten ıkıye atarken stop edıyor.oldugu yerde rolantıde devır saatı asırı oynama yapıyor.

bujıler degıstı
rolantı sensoru degıstı
map sensoru degıstı
kelebek bogazı temızlendı

daha neden yapabılır. en kısa zamanda cevap beklıyorum

en son map sensoru arızası verdı bıl.da degıstırdık ama sorun duzelmedı..:mad::mad::mad::mad::mad:

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egsantrik devir sensörü değişcek sanırım bende parça bekliyorum aynı şekilde benim aracımda yapıyor çok kötü bir durum hafta sonuna gelcek parça bakalım.

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça fiyatı ne kadar.degıstırdıgınız zaman bana mesaj atarmısınız.sız baska bır sey degıstırdınz mı bu sorun ıcın

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr olabilir. soketini çıkartıp denermisiniz.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes olmasi gerekenleri yapmissin zaten....bence eksantrikdevir sensorunu degistir..
önce istersen bir sök ve temizle olabilir yaglidir veya toz coktur..denemkte yarar var illa ariza göstermeyebilir

BU289

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı olay bende de vardı. Bütün gün kurcalayıp bulamamıştık sıkıntıyı. Sonra sağolsun tüpün sistemini bağlayan ustam çözdü olayı. Yanlış bağlamışım, bu vectra b lerin motor çok karışık zaten demişti. Kızsam mı gülsem mi bilemedim. Bi tüpün bağlantılarını falan kontrol ettirin bence...

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesısat derken???????????mesela neresını kontrol ettırmelıyım bu sorun ıcın
selim abinin dediği gibi herşeyi yapmışın motor tesisatı nın kabloları genelde çatlıyor bizim modellerde bundan dolayı kısa devre yapıp belkide motor kararsız çalışabilir motorun arka kısmında karşısında kanal var onun içinde tesisat