Acil yardım

yasin.seker.773

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Acil yardım!!! Merhaba arkadaşlar acil yardım edin bu gün opel corsa dizel aracımı geri vitese taktım. Ve sonra geri viteste olduğunu unuttum yokuş aşşağı indim düzlükte arabamın stop eddiğni gördüm ve bidaha çalışmadı. Acaba ne olmuş olabilir moralim çok bozuldu vurdurmayı denedim yine olmadı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hiç bir şey anlamadım yeminle geri viteste bir araç yokuş iniyor çalışmıyor... iyi de geri viteste çalışır bir durumda olan araç nasıl yokuş aşağı iner ki?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bir şey anlamadım yeminle geri viteste bir araç yokuş iniyor çalışmıyor... iyi de geri viteste çalışır bir durumda olan araç nasıl yokuş aşağı iner ki?

aynen bende bısey anlamadım abı gerı vıteste nası ıner yokusu yarım debrıyaj desen gene ınmez cayır cayır yanar kokar dırekt

yasin.seker.773

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yokuşun başında geri vitese taktım dönüş aldım yol eğimliydi yokuştan aşşağı indim debriyajdan ayağımı çektim motor fireniyle iniym diye stop etti çalışmadı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayak debrıyajda asagı kadar ındın arac 1 de dıyede tam asagıya dogru akarken araba debrıyajı kaldırdın stop ettı calısmadı oylemı ?

yakıt pompasında sıkıntı olmus olabılır kontagı kapat aracın arka koltuk altında benzın pompası var kontagı 2 tık cevır bakalım ordan ses glemesı lazım gelıyomu tahımın ya sıgorta yaktı yada pompayı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yasin bey profilinizde ad ve soyadı kısmında düzenleme yapalım.

alionur54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayak debrıyajda asagı kadar ındın arac 1 de dıyede tam asagıya dogru akarken araba debrıyajı kaldırdın stop ettı calısmadı oylemı ?

yakıt pompasında sıkıntı olmus olabılır kontagı kapat aracın arka koltuk altında benzın pompası var kontagı 2 tık cevır bakalım ordan ses glemesı lazım gelıyomu tahımın ya sıgorta yaktı yada pompayı
araç dizelmiş

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Zincir koparttıysanız, üstüne çalışmıyor diye marşa basıp basıp durduysanız, çok büyük masraf var.
Geçmiş olsun.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba sente atlatmış diyolar bu ne demek

eksantrik kayışı yada zinciri olması gereken dişlide değilde bir sonraki dişliye geçmiş demek. yani ya düzensiz ve verimsiz çalışır yada siboplar pistona çarpıp kırılır demek. yani sıkıntı birazcık büyük. geçmiş olsun