Acil Yardim!!!!!!!!!

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,dün işimden çıkıp evıme geldım.arabayı park ederken.arabadan dumanlar çıkmaya başladı hemen stop ettım ve kaputu actıgımda motordan biiippp sesı geldı bı sure sonra sesı kestı..servısı cagardım..(araba 2 saat soğudu hiç çalıstırmadım servıs gelene kadar)usta geldı suyunu koydu ve calıstırdı,hortumlara baktı patlak var mı?kaçak var mı dıye ona baktı.bısey bulamadı tech2 ye bagladı yıne bı sorun cıkmadı,muhtemelen termostat yada fan dedıler ama fan calıstı araba ısındıktan sonra..aracı verdım bugun servıste sımdı aradığımda termostatı değiştırdık suan bakıyoruz bız sıze haber verıcez dedıler.yanı uzun lafın kısası araba hararet yaptı..nedenı termostat olabılır mı?_bu arada aşağı yukarı maliyetı nedir?ustaların yorumlarını beklıyorum....

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maliyet açısından bir şey diyemem ama hararet yapmasının sebebi ya termostat devreye girmemiştir ki değiştirmiler dediğine göre yada devirdaim pompasında bir sorun vardır.bence devir daimı da kontrol etsinler.kazasız günlerr

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maliyet açısından bir şey diyemem ama hararet yapmasının sebebi ya termostat devreye girmemiştir ki değiştirmiler dediğine göre yada devirdaim pompasında bir sorun vardır.bence devir daimı da kontrol etsinler.kazasız günlerr

ınsallah buyuk bı sorun cıkmaz dıyorum kendı kendıme sımdı bırazdan arıcaklar..bakalım...servıs bu ınsallah bana geçirmez zaten bı suru borcum harcım var:(

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu conta denen bısey varmıs o degıstılırse malıyetı nedır bılen ustalar bı yazarsa sevınırım....contada sorun olabılır dedıler bana..sımdı telefon beklıyorum yıne...bakalım ne dıcekler..iş yerındeyım cıkamıyorum işten ve araba sanayıde içim içime sığmıyo..ustaların yorumlarını beklıyorum

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sıkıldım bu opellerin sorunlarından yawww. Ciddi ciddi soğudum şu aletlerden. Her an cepte delik açacakmış gibi tetikte dolanıyorum arabada. İnsan arabası ne zaman masraf açacak acaba diye korkarmı yawww. İşte korkuyorum ben. Yeter bu opelden çektiklerim...
Umarım fazla masraf açmaz speedy_forever kardeş.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sıkıldım bu opellerin sorunlarından yawww. Ciddi ciddi soğudum şu aletlerden. Her an cepte delik açacakmış gibi tetikte dolanıyorum arabada. İnsan arabası ne zaman masraf açacak acaba diye korkarmı yawww. İşte korkuyorum ben. Yeter bu opelden çektiklerim...
Umarım fazla masraf açmaz speedy_forever kardeş.

aynen öle kardeşim aynen...hayırlısı neyse o olsun dıyelım sımdılık bakalım ne dıcekler arayıp

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucu sölüyorum conta yanmış motor kapağı taşlandı termostat conta 350 ytl...sızce bu fıyat normal mı arkadaslar?+arabanın çekişi yükseldi yanı daha iyi gidiyo dogal olarak ama sesı değişti sankı afıften traktörün calısması gıbı calısıyo..bu aksam goturup tekrar baktırıcam.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kusura bakmayın ama ben yazdığımda baslık actığımda kimse yazmıyo.yağmur olsanız yağmazsınız demek geldi içimden ve sölüyorum sımdıde...yazanda saolsun yazmayanda...Dahada gırmıcem bu siteye...!

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O dumanı daha önce görmen gerekiyordu muhtemelen termostat açmadı genleşme kabındaki su kaynayıp püskürmeye başladı bu arada buharı görmesen bile kokuyu duyman gerekirdi. Neyse gene sadece contayla kurtarmışsın buna şükür. Fiyat konusunda birşey diyemiycem ama çok yüksek gibi gelmedi bana. Geçmiş olsun daha büyük masraflar çıkabilırdi. Ses için servisle bi görüş sübablarda falan bi sıkıntı olmasın.:( :( :(

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy_forever kardeş. Öncelikle geçmiş olsun. Daha fazlasından sa 350 ytl ile kurtarmışsın. (Gerçi ben hep bu şekilde arabaya verdiğim tamir masrafı ile kaç km yapardım diye düşününce hep ikinci el araba aldığıma pişman olurum)
Seni anlıyorum cevap verilmesi konusunda ancak bir de şu var. Burda mesaj yazan insanlar genelde akşamları nete girebiliyor. O yüzden bu şekilde düşünmeden birazcık bekleseydin keşke. Emin ol bir çok kişinin yorumu olacaktır.
Bir de şu açıdan bakmak lazım. İlerde bir gün site üyesi bir arkadaş seninle aynı durumu yaşarsa senin tecrübenden faydalanmış olacak. Bu bile başlı başına çok güzel birşey bence.