acil yardım

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın bagajına 4 lt süt döküldü.hemen temizledim ama koku çıkmadı.sonax da ozon temizliği yaptırdım ama yine tam olarak çıkmadı neler yapabilirim bilgisi olan var mı acaba selamlar

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla tek diyebileceğim ALLAH yardımcınız olsun :( o bela benimde başıma gelmişti. çok detaylı temizlik yaptıktan sonra bile az biraz koku kalmıştı o da zamanla geçti. eğer bundan tam kurtulmanın yolunu bilen arkadaşlar varsa detaylı anlatabilirlerse çok yardımları dokunur. çünkü çok berbat bi durum

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bilgi sahibi olan opelci arkadaşlardan acil yardım bekliyoruz

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Bizim durakta taksilerden birinin bagajına süt dökülmüştü. Döşemedeki kokuyu bırak, aracın sacına sinen kokuyu bile çıkarmak için kullanmadığı ürün kalmamıştı.

celmenoyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu arkadaş böyle bir tesadüf olamaz. 2 hafta önce 5 litrelik sütü bağaja koymuştum. yaklaşık 4 litresi bidonun delik olması nedeniyle bagaja dökülmüş. yıkattım geçmedi. bu gun okulun hizmetlisiyle sıvadık kolları bi gözel yıkadık bağajı. fazla yıkamışız su arka koltuğun altına kadar girmiş. kemer gerçi tüplerinin elektrik bağlantısı ıslanmış. aradan yarım saat geçmeden airbag ışığı yanmaya başladı. kokuyu gidereyim derken airbag hata verdi. şimdi napacam onu düşünüyom...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üffff süt kokusu en berbat kokudur araba sattırır geçmiş olsun.walla döşemeyi sökün bencede çünkü asla geçmez :(

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.. air wick 'in otomobil kokularından alıp içerisindekiyi sıvıyı komple bagaja boşaltsanız geçebilir aslında? çünkü çok kuvvetli kalıcı bir formülü var. en azından denenebilir...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.. air wick 'in otomobil kokularından alıp içerisindekiyi sıvıyı komple bagaja boşaltsanız geçebilir aslında? çünkü çok kuvvetli kalıcı bir formülü var. en azından denenebilir...
denemiştim ben onu olmuyor malesef :( sadece geçici olarak kokusunu bastırıyor, kısa süre sonra yeniden kokmaya başlıyor :(