acil

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfinin borusu erimiş ne yapabilirim.şu an servise gitme imkanım yok bilen arkadaşlar kademe kademe izah ederse çok sevinirim..

nedir bu opelin derdi benimle

Son düzenleme:

durmus.koprulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eliniz yatkın değilse yapacak bişey yok ayrıca eriyen bi boru varsa değişim yolu görünmüş size

Sent from my iPhone using Tapatalk

mikron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfinin borusu erimiş ne yapabilirim.şu an servise gitme imkanım yok bilen arkadaşlar kademe kademe izah ederse çok sevinirim..

nedir bu opelin derdi benimle

Merhaba, aracınız Vectra Dizel mi?

Eriyen yer valfin üzerinde mi yoksa valfe giren vakum hortumu üzerinde bir yerlerde mi?

Eğer hortum üzerinde küçük bir delik şeklindeyse, silikon veya benzeri bir izolasyon malzemesi ile hortumu tıkamayacak şekilde kapatabilirsiniz.

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eliniz yatkın değilse yapacak bişey yok ayrıca eriyen bi boru varsa değişim yolu görünmüş size

Sent from my iPhone using Tapatalk

elim yatkın sayılır daha yeni değişti contayı yaptırdığım zaman

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracınız Vectra Dizel mi?

Eriyen yer valfin üzerinde mi yoksa valfe giren vakum hortumu üzerinde bir yerlerde mi?

Eğer hortum üzerinde küçük bir delik şeklindeyse, silikon veya benzeri bir izolasyon malzemesi ile hortumu tıkamayacak şekilde kapatabilirsiniz.

meraba arkadaşım vectra benzinli resim atamıyorum atabilsem gösterecektim valfe bağlı kalın bi boru var o erimiş.araç benzinle çalışırken sıkıntı yok gaza geçtimi hem koku basıyor hemde araba gitmiyor sanki hava alıyor gibi gaza basıyorum gaz sonradan açılıyor patpat die sesler geliyor.bugün conta yaptırdığım servisi aradım.a dan z ye ağzımı gelen bütün küfürleri ettim şimdide gönder abi kontrol edelim diyorlar ben getirmem buraya çekici yollacaksınız aracı siz götüreceksiniz dedim..benim arabanın contası yanıkken köpek gibi gidiyordu şimdi contayı yaptırdım uçması lazım ama bildiğin kaplumbağa bu die ver yansın ettim gaz sistemi komple yeni değişti bide 3bin800 masraf gitti yazık günah valla.yarın aracı almaya gelecekler sonuçlarını tekrar paylaşırım arkadaşlar