acill opel vectra c camlar acılıyor.

mitralyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar bende opel vctra c 2004 model araba var. Bazen kendi kendine 4 camıda acıyor bunun nedeni ne olabilir. Yağmurlu havada acacak su dolcak diye korkuyorum.

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi kendine açılmaması gerekir, kumandadan acma tusuna uzun basinca acilir camlar ona dikkat edin

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımı yeniletin. astra j'de yazılım yenilenince düzeliyor.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımı yeniletin. astra j'de yazılım yenilenince düzeliyor.

Yazılım meselesi önemli bir mesele. Hele ki yeni nesil araçlarda. Bir süre önce gece arabamın sol dikiz aynasını kırmışlar. Gittim yetkili serviste değiştirttim. Gitmişken aklıma yazılım mevzu geldi. Aracım 2012 model ve 2011 yılının Kasım ayında aracı aldım. Yıl olmuş 2014 Kasım. Yani arada 3 yıl geçmiş. Mutlaka güncel yazılım vardır diye düşünerek parası neyse verip yazılım yükletmek istedim. Servis yetkilisi güncel yazılım yok yüklemeye gerek yok dedi. Açıkçası şaşırdım. Hem güncel yazılım olmamasına şaşırdım hemde servisin paramı istememesine..:D

Yukarıda ki olayı anlatmamın sizin konunuzla hiç bir alakası yok. Bu nedenden dolayı öncelikle sizden özür dilerim. Bunu yazmamın amacı hazır yazılım mevzusu açılmışken sormak istediğim başka bir şey var.

Araçlarımız için güncel yazılım olup olmadığını kontrol edebileceğimiz bir kaynak var mı? (Yani opelin bir sitesi vs..) Yetkili servislerin dediklerine nedense güvenemiyorum. :D

mitralyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzaktan kumandadan acılacağını biliyorum basılı tutunca açılıyo ve kapanıyo ama uzaktan kumanda odamda duruyo dışarı bir cıkıyorum 4 cam da acık halen araştırıyorum bilginiz olunca paylaşın lütfen yorumlar için tesekkürler.Yazılım olayını araştırdım izmirdeki servislerde güncel yazılım yokmuş.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtar var ise su an kullandiginizin pilini cijarin bir sure yedek anahtari kullanin bakalim yapacakmi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mitralyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun bilgiler için ben de onu yapmaya basladım acaba anahtarda bi sıkıntımı var diye şimdi yedek anahtarı kullanmaya basladım bakalım bir süre geçsin dediğiniz gibi nolucak.