acill yardım..

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-boyasiz-9-000-km-84606889/detay araç için sabahtır konusuyorum bırıne söz vermişler yarım saat sonra belli olacak fakat şöyle bir problem var arac gecen ay çalınmış 10 gün içinde bulunmuş sigortada gözukuo dedi fakat araçda hiçbir boya değişen yok dio kesinlikle çalınmış olması sıkıntı yaratrmı?

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: acill yardım..

Kayıp olduğu süre içinde kötü niyetli kullanım olmuş mudur? en iyi ihtimalle trafik cezası var mıdır? acele etmeden karar vermenizi tavsiye ederim fiyat ,donanım km sine göre fiyatı iyi ama  kayıp olduğu süre dikkat gerektirebilir trafik tescil biriminde tanıdığınız biri yada birileri varsa yardım isteyebilirsiniz

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

10 günlük sürede ceza yada bir suç işleme tarzında problem oldu ise bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

ևünkü tutanaklarda hangi tarihlerde kayıp olduğu ve sizin kullanmadığınız açıkça ortada olacak. Bunun dışında satışı gerçekleştirebilmek için aracın tüm cezalarının ödenmesi gerekiyor, o açıdan da problem yaşamazsınız.

ama 10 günlük sürede mutlaka agresif ve kötü niyetli kullanım olmuştur. Eğer bu aracı almayı düşünüyorsanız çok güvendiğiniz bir serviste baya detaylı kontrol ettirin. Bir parça çalınıp, yerine farklı marka ve kalitesizi takılmış bile olabilir.  :(

Yerinizde olsam başka alternatifleri değerlendirir, aracıma kavuşunca kafam rahat bir şekilde kullanırdım.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

emreaarslan link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-boyasiz-9-000-km-84606889/detay araç için sabahtır konusuyorum bırıne söz vermişler yarım saat sonra belli olacak fakat şöyle bir problem var arac gecen ay çalınmış 10 gün içinde bulunmuş sigortada gözukuo dedi fakat araçda hiçbir boya değişen yok dio kesinlikle çalınmış olması sıkıntı yaratrmı?
bencede bekleyip daha iyi ilanlari bulmak gerek Mert in dedigi gibi kotu kullanilmis olabilir.bu arada arac nasil çalinmiş bilgi varmi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çalınmış, bulunmuş ve şimdi de satılıyor
hemen bir şüphe uyandırıyor insanın kafasında açıkçası

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim arabalarda çalınmaya karşı sistem vardı, mert videosunuda hazırlamıştı, nasıl çalmışlarki anahtar üzerinde olmadığı sürece çalınamaması lazım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre'nin ilgilendiği araç satılmış.  ::)

Muhtemelen Emre'nin bahsettiği, söz verilen kişi almıştır.

satlkd.jpg

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şahsen ben almazdım... hayırlı olsun alana...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Bizim arabalarda çalınmaya karşı sistem vardı, mert videosunuda hazırlamıştı, nasıl çalmışlarki anahtar üzerinde olmadığı sürece çalınamaması lazım.
Adamlar ne mersedes  bmw ler caliyorlar hepsinin bi formulu vardir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:

Hırsıza kilit dayanmaz misali, hangi güvenlik önlemi olursa olsun bir formülünü buluyorlar.

ևekici ile çalıştırmadan çalmış bile olabilirler.  ::)