Açtığım konu neden silindi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede alışman gereekkk...aynı olay la bende karşılaştım hemde 3 keree;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet tamamen yasal bir linkti...çok çok acil ihtiyacım vardı teşekkür ederim ki sayenizde işimi hallettim.cv mi hazırladım teslim ettim...Daha işe başlamadan köstekler çıktı insanın canını çok sıkıyor.açtığımız her konuya dikkat ediyoruz...............

başlığı inceledim. Yasal olmayan linkte barındırıyordu. Açtığınız her konuya elbetteki dikkat edeceksiniz. Forum kurallarına uyabilirsiniz ama lisanslı ürünler için link talebi çokta doğru değil. Yasal olanın yanında illegal olanlar sonuçta bizim canımızı yakabilir. ayrıca forum kurallarından 19. maddeye bakarsanız ki okumuş olmanız lazım "19- Forum yöneticileri, mesaj ve üyelik hakları konusunda her türlü tasarrufa sahiptir ve açıklama yapma zorunlulukları yoktur." ibaresi mevcuttur.
Açtığınız konulara dikkat etmeye devam........

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın 2 gün yoktum biraz geç bir cevap oldu,
şu attığınız mesajdan sonra ben direk orjinal bir yazılım linki istediğiniz anladım o yüzden sildim,aklınızdan geçeni anlayamadığım için COK PARDON....

elimde vardı office cd si verdik birine bidahda geri gelmedi

aslında özel mesaj yazmıştım ama başka bir üyeye gitmiş.
mesajlar karışmış bunun içinde tekrar pardon.

Konu hakkındaki geçiken açıklama için üyelerimizde kusura bakmasın...
bundan sonraki bu tarz konuları forum yöneticileriyle özel mesaj yoluyla hallederseniz daha bir mutlu oluruz,
keyifli forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...