Adana-Tarsus-Mersin Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Güzel kardeşim Cihat'a....

Bu gibi organizasyonların amacı birlik ve beraberlik duygusu içerisinde birşeyleri paylaşmaktır. Aynı durumda eğer senin annen yada bir yakının ameliyat olsa(-ki Allah uzak tuttsun) emin ol diğer arkadaşlarda SENİN organizasyona katılamadığından dolayı onlarda organizasyonun iptalini isteyecklerdir çnk sen yoksun birlik ve beraberlik yok. Ya hep ya Hiç.. O yüzden diğer arkadaşlarımda saolsunlar mesajlarla hep destek oldular bu ktü zamanımda bu yüzden hepsine sonsuz teşekkür ederim..
Gelelim yeni buluşma tarihine: Eğer herkes için uygunsa bu cumartesi toplanalım.. Ne dersiniz arkadaşlar..?? Bu arada sende davetlimizsin Cihat kardeşim..... Herkese bol SAĞLIKLI günler. Buluşmak dileğiyle :)
saolun ama c.tesi burda değilim. bu arada tekrar geçmiş olsun ancak bende böyle birşey olacağını sanmıyorum emin olun. size iyi eğlenceler;)

ayrıca sarı şeker(isminizi bilmiyorum kusura bakmayın) size yakışmayan tavırlarınızdan dolayı teşekkür ederim;) sen ne diyorsun gibi davranışlara gerek yok tekrar teşekkür ederim tekrar iyi eğlenceler

Son düzenleme:

mustafa01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızma ebru

kızma ebru,öncelıkle arkadaşımızın annesıne acil şifalar diliyoruz..ama gurbetcler,tatilini bu güzel tanışma için düzenleyenlerde var..ben yeni üyeyim.muhtemelen sizler birbirinizi daha iyi tanıyorsunuz..keşke buluşma olsa ve rahatsızlık vermeden annesi hasta olan arkadası bi 10 dk ziyaret edebilsek..oda sevinirdi herhalde..

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun ama c.tesi burda değilim. bu arada tekrar geçmiş olsun ancak bende böyle birşey olacağını sanmıyorum emin olun. size iyi eğlenceler;)

ayrıca sarı şeker(isminizi bilmiyorum kusura bakmayın) seviyesizce tavırlarınızdan dolayı teşekkür ederim;) sen ne diyorsun gibi davranışlara gerek yok tekrar teşekkür ederim tekrar iyi eğlenceler

Cihat kardeşim, bu kelime ne sana, ne de Ebru'ya yakışmıyor...Düzeltirsen şık olur diye düşünüyorum...;)

sen haddini bileceksin.seviyesiz olan sensin anladın mı !!!!!!!

Ebru, sen de bi sakin ol...;9

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca sarı şeker(isminizi bilmiyorum kusura bakmayın) seviyesizce tavırlarınızdan dolayı teşekkür ederim;) sen ne diyorsun gibi davranışlara gerek yok tekrar teşekkür ederim tekrar iyi eğlenceler

Kimse ßuraya Gelipte ßenim Aßlama Seviyesiz Diyemez.!!

B.KAYA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

Sorun nedir !?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bu buluşmayı dört gözle bekliyordum ama arkadaşımızın annesinin rahatsızlığından dolayı ertelendi.Geçmiş oldun.Şimdi istanbuldayım..Gelmek isterdim :(

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin bir tarih belirlenip yönetime bildirildiğinde buluşma için konu açılacaktır. Bu konu kapatılmıştır.
Bilginize....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...