Afl far yardımı

gandalf648

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkeze hayırlı bayramlar

2012 astra j aracımdaki afl far hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var bugun uzun yolda çok sıkıntı çektim karşıdan ışık gelmeyince direk uzunları yakıyor ancak 15-20 metre önümde araç oluyor ve adam nolıyor diye 4 lüleri yakıyor ? Haklıda bu sizlerdede  böylemidir bir çaresi ayarı falan varmı acaba hassasiyet gibi mesala eğer refüj biraz genişse onuda algılamıyor bukadar övülen bi sistem ama benim araçtamı bir problem var acaba?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Afl far yardımı

Araci ön camdaki kamera okuyor
Olmadi otomatik uzun farlari kapatip manuel kendiniz acip kapatin cok bi problem degil.

dursun.uslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar bazen bendede olmakta arasıra iç dikiz aynasının arkasındaki ön camda bulunan siyah plastik muhafazayı dikkatlice çıkartın ve yola bakan kamera vardır onun lens kısmını iyice bir temizleyin ben aylık olarak kulak temizleme pamuklu çubuklarıyla temizliyorum.

gandalf648

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plastiği nadıl çıkarmam gerek zarar vermede. Acaba ? Birde bu sorun sadece bizlerdemi oldu kimse cvb vermediğine göre bizler şanssız galibi ??

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım öndeki aracın stoplarını görünce uzunları kapatıyor. Yinede sensörlü bir sistem neticede mükemmel performans beklemeyin. Uzun kısa işini mauel olarakta yapabilirsiniz. Afl nin en övülesi yanı görüş mesafesi, aydınlatma şiddeti ve direksiyon hareketlerine göre yolu aydınlatmasıdır.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizdeki kamera yeri boş yalnız. Orada sensör olabilir ama kamera yok.
Öndeki aracın stopları sönük yanıyorsa ki eski araçların çoğu sönük. Ama canlı stop görünce hemen kapatıyor. En azından bende sorun yok.

Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kameranın önünde hgs etiketi olmasin