akaryakitlari protesto etme fikrim var ?

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevcut hükümeti desteklesemde protesto konusunda her zaman varım neden ben avrupanın en pahalı benzinini kullanayım ?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müs-te-hak.
Bir daha yazayım mı? bi-ze her-şey müs-te-hak!!

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birileri çıkıp üstümüze alelen pislese* ve "Pisledim* ama sizin iyiliğiniz için" dese kimsenin sesi çıkmaz üstelik birde alkışlarlar :)

*Tuvalet aktivitesi :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaslar gercekten butun hevesım kırıldı sizler gibi bir millet var karsımda kızmayın bana boşuna cunku siz kendi kendinize beddua edıyorsunuz evet sizlere mustahaktır kesınlıkle hepınızı mustahak!! ne halınız varsa gorun devlet kazık sokuyor siz daha cok istiyorsunuz böyle gıdersenız daha cok isterseniz devlet sokmaya razıı eyw ne haliniz varsa görunn 20ye kadar yolu var sızın ıcın ne yaparsanız yapınnnnnn!!!!!!! kapatılsın konu ndn dersenızde bu kadar monotonlasmıs kafaları canlandırmak ıcın ugrasamam mıllet kazıgı sevıyor biz kazıkta benden olsun size...

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevcut hükümeti desteklesemde protesto konusunda her zaman varım neden ben avrupanın en pahalı benzinini kullanayım ?

herkez öyle dıyor ama bazıı arkadslarımız yuzunden arada kazıga sen ben gıbılerımızde oturuyor devletı suclama bu kadar cok kazıgı seven arkadasların varkennn.... kapatılsın su konu lutfen okudukca sınırlerım bozuluyor!!

krmbhdrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temele demişler ula temel benzine yine zam geldi oda demişki beni bağlamıyo ben hep 100 liralık alıyorum... güzel ülkemin geldiği nokta budur...

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar vergi nereye gidiyo yav bu vergiyi amerika toplasa uzayı satın aldıydı.

farma72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorine %3,08 daha zam geldi şimdi,litresinde 12 kuruş...
4 lirayı geçti...

krmbhdrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar vergi nereye gidiyo yav bu vergiyi amerika toplasa uzayı satın aldıydı.

başbakan kullandığı araç 100km de 14 litre benzin tüketse 60 korumayla ilerlediğini düşündüğümüzde 100 km de yaklaşık 854 litre benzin tüketiliyor. yani 3877 TL. bu durumda dünya üzerinde km de en çok yakan başbakana sahibiz.

şimdi anladın mı vergiler nereye gidiyor?