akaryakitlari protesto etme fikrim var ?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başbakan kullandığı araç 100km de 14 litre benzin tüketse 60 korumayla ilerlediğini düşündüğümüzde 100 km de yaklaşık 854 litre benzin tüketiliyor. yani 3877 TL. bu durumda dünya üzerinde km de en çok yakan başbakana sahibiz.

şimdi anladın mı vergiler nereye gidiyor?
bu yorumdan sonra insan yazacak birşey kalmıyor :bir:

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başbakan kullandığı araç 100km de 14 litre benzin tüketse 60 korumayla ilerlediğini düşündüğümüzde 100 km de yaklaşık 854 litre benzin tüketiliyor. yani 3877 TL. bu durumda dünya üzerinde km de en çok yakan başbakana sahibiz.

şimdi anladın mı vergiler nereye gidiyor?

Buna pek katılmıyorum. Desteklediğimden değil ama sonuçta terörün kol gezdiği, tonla gizli düşmana sahip bi ülkenin koskoca başbakanı bu şekilde korunmalı bence. Ayrıca bu rakamlar vergilerin yanında devede kulak kalır. Sırf yakıtta değil bi çok vergiyi standartların çok üstünde ödüyoruz. Devlet yatırımda yapmıyoki paso özelleştiriyo.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna pek katılmıyorum. Desteklediğimden değil ama sonuçta terörün kol gezdiği, tonla gizli düşmana sahip bi ülkenin koskoca başbakanı bu şekilde korunmalı bence. Ayrıca bu rakamlar vergilerin yanında devede kulak kalır. Sırf yakıtta değil bi çok vergiyi standartların çok üstünde ödüyoruz. Devlet yatırımda yapmıyoki paso özelleştiriyo.
Konu tabiki başbakanın aracının yaktığı değil sen verilen mesajı yanlış anladın yani başbakanın aracında bu kadar masraf cıkıyorsa geriye kalanları sen hesapla demektir yoksa tabiki başbakan korunacak ;)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaslar gercekten butun hevesım kırıldı sizler gibi bir millet var karsımda kızmayın bana boşuna cunku siz kendi kendinize beddua edıyorsunuz evet sizlere mustahaktır kesınlıkle hepınızı mustahak!! ne halınız varsa gorun devlet kazık sokuyor siz daha cok istiyorsunuz böyle gıdersenız daha cok isterseniz devlet sokmaya razıı eyw ne haliniz varsa görunn 20ye kadar yolu var sızın ıcın ne yaparsanız yapınnnnnn!!!!!!! kapatılsın konu ndn dersenızde bu kadar monotonlasmıs kafaları canlandırmak ıcın ugrasamam mıllet kazıgı sevıyor biz kazıkta benden olsun size...

Güzel kardeşim, tepkiyse verdik, protestoysa yaptık :) Bize, en azından bana ekşime zira yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot bile bizim yanımızda daha reelist kalıyor.İnsanlar sindirildi, bastırıldı, duyarsızlaştırıldı.Elimizden geleni yapmaya kalktığımızde ise "bizden değilsen akıllı ol ezeriz" diyen bir topluluk var karşımızda.inan seni anlıyorum ve sana hak veriyorum ama durum bu; "ses çıkaranın dili kesile, mührola" :)

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu tabiki başbakanın aracının yaktığı değil sen verilen mesajı yanlış anladın yani başbakanın aracında bu kadar masraf cıkıyorsa geriye kalanları sen hesapla demektir yoksa tabiki başbakan korunacak ;)

tamam verilen mesajı anladım ama şimdiye kadar bütün hükümetlerin üç aşağı beş yukarı böyle harcamaları olmuştur.Şimdi biri çıkıp bunlar çalıyo çırpıyo der ona da tamam. Ama bu kadar parayı cumburlop cebe atıcak halleri yok ya. Acaba diyorum bunlar inceden inceye hizmet veriyolarda bizmi bilmiyoruz :D mesela corsa_24 mevcut hükümeti desteklediğini söyledi. İllaki hükümetin bu paralarla ne kadar büyük hizmetler verdiğini biliyodur :D Sorsak bizede açıklarmı acaba?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazota bindirim geldi hayırlı olsun dizelci arkadaşlar :D darısı lpg'nin başına :)

krmbhdrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha fazla konuşmam gerek forum kuralları gerekse sinir durumum için sağlıklı olmicak ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim deveyi diken insanı ... neyse :D

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel de lükse girdi . Suyla çalışan araba icat etmenin vakti geldi. Sitemizde var mı bu konuda calışma yapabilecek. Ethem sen yaparsın bisiler :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vergiyle çalışan araba icad edenlere karşı garibim Ethem tek başına ne yapabilirki? :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel de lükse girdi . Suyla çalışan araba icat etmenin vakti geldi. Sitemizde var mı bu konuda calışma yapabilecek. Ethem sen yaparsın bisiler :)

kiada yokmu bir hareket başkanım :D