Aksaray piyasası hakkında.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar askerden geldiğimden eniştemin Sirkeci'deki dükkanında takılıyorum. Geçen matbaacısı geldi sohbet muhabbet derken Aksaray'dan konu açıldı. Bazan gelip adamlar kendi yaptırdıkları parçalara orjinal etiket, bandrol v.s. bastırmak için rica ediyorlar bende geri çeviriyorum dedi. Yani adamlar merdiven altlarında orda burda yaptırdıkları yan sanayi ürünleri orjinal değerinde satmak için böyle bir yola başvurmuşlar. Tabiki bu bir genelleme değil ordaki bütün esnaf aynı şeyi yapıyor diye kimse anlamasın. Aralarında kendini bilmez bir kaç insan çıkıp bu yasal olmayan işleri yapıyorlar. Uzun lafın kısası buralardan parça alırken dikkatli olun üzülmenizi istemem. Matbaacı arkadaşada etik davrandığı ve ticaret ahlakını 3 kuruşa satmadığı teşekkür ederim...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende genelleme yapmıyım ama bir arkadaşın sorentoya bir arkadaşın bmw ye yedek parça aldık bize orjinal dediler ama servise götürdüğümüzde iki parçada yan sanayi çıkdı ustalar anlıyor tabi.. bu arada iki arabanın parçalarını aldığımız tarihler ve dükkanlar farklı..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzakdogudan her gün onlarca konteyner fason yedek parca Turkiyeye geliyor, iş sadece kutulayarak piyasaya sürmeye kalıyor.Bu konuda dikkatli olmak gerekiyor maalsef, güvenli yerleri tercih etmek önemli.3 kuruş fazla olsun ama gerçekten orjinal yedek parça olsun derim...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen o yüzden çoğu parçaları ya yurtdışından ebay üstünden yada gerçek tedarikçilerden alıyoruz.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksaray piyasasını ben sevmiyom yaa! çok amele kaynıyo :D

şaka bi yana bende matbaacı arkadaşı içten tebrik ederim.. :)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla ilgili 155 e bılgı verebılırsınız emın olun ılgılenırler ımıtasyon urun satmanın cezası agır arkadaslar bu sekılde merter cıvarında tekstılle ugrasan bır cok esnafa işlem yapıldı kapatıldı. Bu arada malum kış antıfırızlerde cok sık karsılasıldıgını duymustum bu nedenle yetkılı servısten orjınal almanızı tavsıye ederım..