Aküm Zayıfladı

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen günlerde yaklaşık 1 saat dörtlüleri açık bıraktım araç çalışmazken..O günden beri akümde zayıflama var marşı zor basıyor...Kısa mesafe kullandığım içinde sanırım sarj imkanı bulamıyor...Yeni akü mü almalıyım yoksa toparlar mı zamanla??

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi elektirrikciye gidin aküye ölçüm yapiyolar ömrü bitmişse sylerler değişmeniz gerekiyosa onuda söylerler.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biryerde şarj ettir uzun süreli taksınlar 8 10 saat düzelir

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
150 km yol yapasan tam şarj olue veya şarja bırak 15 lira filan olması lazım

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akün eskiyse şarz ettirsen bile bir süre sonra yine afallıyor ve seni üzebiliyor.Beni yıkamacıda üzdü ve bende direkt yeniledim...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Fm Transmitter vardı...Kontak açıkken calışıyordu...Arkadaşa bir şarkı dinletmek için kontak açıkken dinlettim şarkıyı 2 defa...Kontağa bastığımda kimse yoktu... :) Akü boşalmış...Sonrasında zincirleme gelen akü sıkıntıları ve en son geçen gece kontağa bastığımda hayat belirtisi bile yoktu...Bir defa fire verildiyse aküde ve zayifsa yalan oluyor dikiş tutmuyor yanii..Ben akümü ölçüm için bıraktım bir gün,ertesi gün ölçtüğümüzde hiç bir şeye bağlı olmamasına ragmen hayat belirtisi yoktu....Şu aralar mali sıkıntılar olduğu için akücünün taktığı geçici aküyü kullanıyorum... Sıkıntı yok şimdilik...