Al buyur!!

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulamadan motorizeler dışında memnun olmayacak hanımyoktur fazla da eleştirmemek lazım ortalık yaz bekarı sapık dolu bence iyi olmuş alkolüme karışmasınlar yeter :D

İçki ruhsatı olan bütün restorantlar, bütün tekel bayi ve büfeler, müşteri kitlesi ile birlikte kayıt altına alınmaya başlandı.Tekel bayilerine sorun zırt pırt polis geldiğini doğrulayacaktır.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bence eğitim seviyesi yükseldiği an ne mor renge ne penbe renge ihtiyaç olacaktır...Bunlar beyinleri gelişmemiş olan insanların çözüm sandığı geçici sıkıntılardan başka bir şey değildir...Bende talep ediyorum arkadaş...Bende iyi giyinimli,düzgün diksiyonu olan,ingilizce binen insanlarla yolculuk yapmak istiyorum.Arkamda ki apaçilerin küfürlerini duymak hoşuma gitmiyor....İnsan ayrımı ırkçılıktır...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pembe renkli metrobüsü gören erkeklerde aman Allah kadın metrobüsü geliyo buna binmeyelim mi diyecek? sacmalıktan başka bişey değil,bu tasarıyı hazırlayanlar otursunlar da bişeylerde boncuk arasınlar..tövbe est daha ne sacma haberler görecek bu gözler:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçki ruhsatı olan bütün restorantlar, bütün tekel bayi ve büfeler, müşteri kitlesi ile birlikte kayıt altına alınmaya başlandı.Tekel bayilerine sorun zırt pırt polis geldiğini doğrulayacaktır.
yanlış anlaşılmasın ben bu hükümeti de uyguladığı politikayı da sevmem, beni akşama kadar kayıt altına alıp dursunlar ne olacak ki :D herkes eğitim seviyesinden bahsediyor da bunun eğitimle alakası yok maalesef bunu özal zamanında toplum olarak kaybetbeye başladık biri çıkıp rüşvet alan için benim memurum işini bilir derse,biri çıkıp hırsızları ,hortumcuları savunmak adına dün dündü bugün bugündür derse,biri çıkıp serbest piyasa ekonomisi yaptım isteyen istediğini yapar derse, böyle böyle zaten az olan ahlakımızı bozarsa, olacağı budur,düşünün seçimlerde bile birbirlerini yiyorlar binbir dalavere çeviriyorlar; avrupada insanların birbirine saygısı sanırım ALLAH vergisi falan değil, sistemin iyi çalışmasındandır, isterse saygılı,seviyeli olmasın adamı öttürürler, ama bizde öyle mi oluyor, geberesice yaşlı bir adam ufacık kız cocugunu taciz eiyor toplum baskısı olmasa neredeyse yaptığı yanına kar kalacak neden? birilerinin camiasından da ondan ,önce senden benden ayrımı kalkmalı, sonra kaybolan toplum ahlakı tekrar tesis edilmeli,kamuyu özellikle yaşam hakkını tehdit edici ve ya büyük travmalara yol açacak suçların cezaları arttırılmalı,bilirkişi diye seçilen hırboların vicdanlı,merhametli kendilerini mağdurun yakını gibi hissedip düşünerek karar vermeleri sağlanmalı yoksa pembe metrobüs mor metrobüs fayda etmez tabii ki...

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğitim şart  Gerisi boş.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun yerine sefer sayısını arttırıp otobüse belli kişi bindikten sonra kapıların kapanması gibi daha yenilikçi fikirler olması lazım...diyelim yaptılar bu sefer sapık sayısıda artar kılık değiştirip pembe otobüse binenler olur burası türkiye :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bunun yerine sefer sayısını arttırıp otobüse belli kişi bindikten sonra kapıların kapanması gibi daha yenilikçi fikirler olması lazım...diyelim yaptılar bu sefer sapık sayısıda artar kılık değiştirip pembe otobüse binenler olur burası türkiye :)
+ Ankara'da bir aralar iki katlı halk otobüsleri çalışırdı (halen var mı bilmiyorum), bunlara çift bilet atılarak binilirdi. Çift bilet uygulamasının nedeni ayakta yolcu alamaları yasaktı. Ayakta yolcu taşıyor diye dolmuşlara ceza yazılıyor ama nedense otobüsler için böyle bir uygulama yok. İnsanları otobüslerde bu şekilde taşımaya son verdikleri zaman otobüs renginin pembe veya siyah olmasının hiç bir önemi kalmaz.
Ayrıca dediğin gibi bu tür bir seçenek sapıkların ekmeğine yağ sürebilir, zira sapıklar ufak bir kamuflajla bu otobüsün gelmesini dört gözle bekleyeceklerdir :).

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Birisi bir konu açıyor bakıyorsunuz herkes kendini konunun uzmanı yapıvermiş. Ağzı olan konuşuyor. Kimi konuyu gericilik olarak ele almış, kimi beyinsizlikle suçlamış. (Sanki kendi üst sınıf dahi) Bu tür konular hassas konular ve forumlarda insanların siyasi mezesi haline gelmesi nahoş bir durum. Ama kimse demiyor ki seçenek diye birşey var. Olaya neden böyle yaklaşmıyorsunuz? Kimse zorla pembe otobüse binmeye zorlamıyor. Ama demokrasi varsa hiç kusura bakmayın sizlerde saygılı olmayı bilin. Bilin ki bu ülkede ateisti, hristiyanı vs birsürü dini görüşe sahip insan var. Bazı marketlerde domuz eti satılıyor. Bu da bir seçenek. Toplum olarak hala saygılı olmayı öğrenemedik.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birisi bir konu açıyor bakıyorsunuz herkes kendini konunun uzmanı yapıvermiş. Ağzı olan konuşuyor. Kimi konuyu gericilik olarak ele almış, kimi beyinsizlikle suçlamış. (Sanki kendi üst sınıf dahi) Bu tür konular hassas konular ve forumlarda insanların siyasi mezesi haline gelmesi nahoş bir durum. Ama kimse demiyor ki seçenek diye birşey var. Olaya neden böyle yaklaşmıyorsunuz? Kimse zorla pembe otobüse binmeye zorlamıyor. Ama demokrasi varsa hiç kusura bakmayın sizlerde saygılı olmayı bilin. Bilin ki bu ülkede ateisti, hristiyanı vs birsürü dini görüşe sahip insan var. Bazı marketlerde domuz eti satılıyor. Bu da bir seçenek. Toplum olarak hala saygılı olmayı öğrenemedik.
Ümit Bey sizin de her nedense yapılan eleştrilere hiç tahammülünüz yok, konu açılmıssa herkes fikrini saygı çerçevesinde beyan eder, bunda ne mahsur var ki? illa fikir beyan etmek için uzman mı olmak lazım, vatandaş olarak herkes beklentisini yazar,eleştrisini yapar sonuçta yöneticiler bizim seçtiklerimiz bizlerden üstün değiller bizlere hizmet için varlar ...