Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese saygılar; Allah kısmet ederse bu ay sonuna kadar 1.4 T sport almayı dusunuyorum.1Hafta kadar önce bayiye gidip,ciddi bir alıcı olduğumu,aracın ozelleklerıne hakim oldugumu ve bu araç için verebılcegınız en dusuk fıyat ne olur gibilerinden konustum satış temsilcisiyle.1.4 T sport manuel için yapabılcegım en son 47.000 dedi.Tamam dedım,numaramı fılan aldı,oradan ayrıldım.Baskı bır bayıyı de telefonla aradım aynı fıyatı aldım.Bu iki bayiden birinden alacagım bu aracı ancak son gıdısımde nasıl bır yol ızlersem daha dusuk bır fıyat alabılırım? Daha once 0 km bu aracı almış olan arkadaslarımız bayilerde gostermıs oldukları tutumları yazarlarsa cok sevınırım..

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

Pazarlık bir kabiliyet ve bende hiç yok.  :(

Sanırım şu bayii şu kadara verdi ama istediğim renk onlarda yoktu gibisinden bir hikaye faydalı olabilir.

Bunun dışında mümkün olduğunca aksesuar kapmaya bakın. Karter muhafaza, cam filmi v.s. Bu arada orjinal paspas takımı ve trafik setini vermek zorundalar onu lütufmuş gibi göstertmeyin.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Pazarlık bir kabiliyet ve bende hiç yok.  :(

Sanırım şu bayii şu kadara verdi ama istediğim renk onlarda yoktu gibisinden bir hikaye faydalı olabilir.

Bunun dışında mümkün olduğunca aksesuar kapmaya bakın. Karter muhafaza, cam filmi v.s. Bu arada orjinal paspas takımı ve trafik setini vermek zorundalar onu lütufmuş gibi göstertmeyin.

Bayilerde işe yarayan yöntemlerden biride araya tanıdık koymak. Soruşturun aile akrabayı belki vardır ordan burdan bir tanıdığın tanıdığı. :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ay sonu satıcının yada bayinini kota sorunu varsa ekstra indirim yapabilir.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir noktaya kadar indirim yapıyorlar. İndirimin tıkandığını hissettiğiniz anda hediyeye yüklenin. Cam filmi, karter koruma, paspas, boya koruma.. Bunlara yüklenin derim..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Bir noktaya kadar indirim yapıyorlar. İndirimin tıkandığını hissettiğiniz anda hediyeye yüklenin. Cam filmi, karter koruma, paspas, boya koruma.. Bunlara yüklenin derim..

:)))))))

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:

Bu stratejiyi okurken birden kahkaha patlattım, süper ya, yüklen falan:)

Benim tavsiyem şu:Aracı gidip getirebileceğiniz en uzak bayinden bile fiyat alacaksınız.Ama fiyatı alırken aracı tanıdığınızı teknik verilerden birkaç cümle ile hissettireceksiniz.Bu bayiler arasında birisi en düşük fiyatı verecek.Daha sonra bu fiyatı baz alarak yakın bayilerden bu fiyatına altına ve mümkünse hediyeler ile almaya çalışacaksınız.Karter koruma 50 lira, sakın serviste 150 lira vermeyin.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
valla siz bu taktikle astra j nin yanına bir de corsa hediye alırsınız gibime geliyor :D
güzel bir strateji
evet indirim  bir yere kadar oluyor, birkaç bayi ye danıştıktan sonra bence hiç tereddüte kapılmadan siparişi
vermenizi tavsiye ederim, yoksa zaman geçtikçe aklınız karışabiliyor

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D

Geçen spor salonuna üyelik yaptırdım, 1 yıllık üyelik için pazarlık ederken baktım rakamda daha aşağı inmiyorlar, ben de 3 ay fazladan üyelik hediyesi aldım

011zaa

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Bu stratejiyi okurken birden kahkaha patlattım, süper ya, yüklen falan:)

Benim tavsiyem şu:Aracı gidip getirebileceğiniz en uzak bayinden bile fiyat alacaksınız.Ama fiyatı alırken aracı tanıdığınızı teknik verilerden birkaç cümle ile hissettireceksiniz.Bu bayiler arasında birisi en düşük fiyatı verecek.Daha sonra bu fiyatı baz alarak yakın bayilerden bu fiyatına altına ve mümkünse hediyeler ile almaya çalışacaksınız.Karter koruma 50 lira, sakın serviste 150 lira vermeyin.

Bencede gidebileceğiniz bütün bayileri arayın özellikle istanbul bayileri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...