Alarm taktırdıktan sonra airbağ ikazı yandı.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma alarm taktırdıktan sonra airbağ uyarısı yandı. Sizce nedendir? Alarmı takan elektrikçi doğru kabloları bulmak için kontrol kalemi ile kablolara dokunduğum için yanlış kabloya dokunmuşumdur ondan yanmıştır. dedi. Bir ara opelde çalışan arkadaşı yollarım yanına ikazı söndürür dedi. Sizce servise götüreyim mi? Yoksa eleştiricinin dediği adamımı beklemeliyim?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Alarmı takarken rahat çalışmak için koltugu geri çekmiştir. Soketi oynamıştır. çok önemli oldugunu sanmıyorum. Beyne arıza kodu kaydetmiş cihaza baglayıp silinecek. Teyp kodunu biliyorsan akü kutup başını sök bi 5 dk bekle geri tak istersen.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alarmı takarken rahat çalışmak için koltugu geri çekmiştir. Soketi oynamıştır. çok önemli oldugunu sanmıyorum. Beyne arıza kodu kaydetmiş cihaza baglayıp silinecek. Teyp kodunu biliyorsan akü kutup başını sök bi 5 dk bekle geri tak istersen.

Benee sadece sofor ve yolcu airbagi var koltuklarda soket var midir hocam? Teyp kodunu biliyorum. Dediginiz gibi bor deneyeyim.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Koltugunda Airbag olmasına gerek yok. Koltugun altında kemer gerdirici fişekler var ikisi bir bütün. Kontak açıkken oynarsa yanar.