Aldığım tüm araçlardan çok çabuk sıkılıyorum ....

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar artık kafayı yemek üzereyim ehliyetimi alalı 7 sene oldu 12 tane aracım oldu mazda , opel , bmw , vw en fazla duran golf oldu , şu anda golf 4 le corsa c 1.7 dtı var , corsamı alalı 2 ay oldu inanıulmaz sıkıldım hergün sahibindende gezmekten bıktım temiz araçta yok şu anda kafayı civic vtı lara taktım onlarında temizi yok sıkılmamam için ne yapmam lazım , bu durumla karşılaşan oldumu daha önce yani resmen pisikolojik bir boyuta geldi benim durum :sopa:

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslından bir yöndende düşünülürse çok araç değiştirmenizden dolayı bir çok araç hakkında teknik ve görsel olarak bilgi sahibi oluyorsunuz.Fakat maddi yönden tabikide bütçe açısından sık araç değiştirmek zararlı bence birde senede 3 araç sınırı geldi bunu aşarsanız vergiye tabii tutabilirsiniz...

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakış açını değiştir...
kafandaki araç tanımı gözden geçir,işler yoluna girecektir... :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maddi açıdan ne durumdasın bilmiyorum ama aldığın araçlar genelde çok pahalı olmayan araçlar sanırım. golf 4,honda,corsa vs...
araç değiştirdikçe kıyaslama yapabilme olanağında artmış ve kötü bir özellik gördüğün zamn soğuma ve değiştirme isteği oluyor. sana tavsiyem 25 binlik araç alıpda iki ay sonra değiştirmeye gücün yetiyorsa 50 bin tl lik bir araç al bu sayede borç yüzünden hem değiştirme konusunda biraz daha düşünceli davranırsın hemde kullandığın araçlardan birhayli kaliteli olacağından değiştirme isteğin gelmez.
yok oda beni kesmez diyorsan hiç arabaya para yatırma. git rent a car firmalarından aylık olarak lüks araçlar kirala tepe tepe kullan :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bir söz vardır ya nereye gidersem gideyim sıkılıyorum çünkü giderken yanımda kendimi de götürüyorum

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin çaren içinin acıyacağı bir araç almak çok para vereceksin sıfır alacaksın kıyıpta satamayacaksın.

Black Girl

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece sen değilsin. 3 yıl içinde 4. arabamı kullanıyorum şuan. ama hiçbirindende maddi yonden zararım olmadı. hepsinide satmamın sebebi vardı.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzeri bir durum bendede var belirli araliklarla yapilan degisikliklerle 2-3 yil kadar kullanabiliyorum sende eger arabayi satmani gerektirecek ciddi bir sorun olmadiginda benim gibi arac üzerinde degisiklik yaparak süreyi uzatabilirsin.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 yıldır aynı araca biniyorum ve halen sıkılmadım.Bence alışkanlık meselesi.Alıp satmaya ve belirli dönemlerde değişikliklere alıştı isen ne yaparsan yap sıkılacaksındır bence .Zarar etmiyorsan sorun yok.Madem alıştın , en azından her aracını hesaplı alıp kazanmaya bak derim.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bindiğin arabalardan oluyor dostum o. corsa 1.7 dti a biniyorsun. arabada ne yalıtım var ne bi görsellik, ne de bir albeni. bende çok sıkılıyorum ama yapacak birşey yok. bunu satsam alacağım bunun ayarında birşey olacak çünkü. e onlarda tatmin etmeyecek ve de bildiğim arabayı satıp, el oğlunun arabasını alacam. nitekim sana bakınca görüyorum ki haklıyım.. parayı bulup iyi bir araba almak ve tadına bakmak lazım. artık kafamda üst sınıfın full bir arabası var. yani 2007 2008 model full donanımlı üst segment arabalar. golf bile alacaksan highline alacaksın..