ALeT GeRGin

bypolat

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FArketmez. Araba Kapalı Yolda...Bu aralar İşlerim Çok Yogun Arabayla Fazla İlgilenemiyorum. En Kısa Zamanda Fotografları Koyarım.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 inç BBS gold 16*9 ofsetli ince yanak performans lastikleri var. 3,5 cm yay var. Sürtme problemi bazen yaşıyorum arkaya adam oturduğunda nadir oluyor. Ama kamber kitle bu sorunu çözebiliyosun. Birde motora hafta sonu chıp atıldı.Araba 110 Bg Şu Anda.

bende aracıma bu bbs jantlardan düşünüyorum ama kamber olaylarına pek girmek istemiyorum açıkcası.bbs 16*8 ofset taksak bu sürtme problemi aşılabilir mi?bu arada et değeri hakkında bilgi vermemişsiniz.et değeri ve lastik ebatları hakkında da bilginizi bekliyorum.birde araçta kullandığınız bu yürür aksamlardaki(lastik, jant + yay olarak)değişiklik sonrası, aşırı derecede sertlik oldu mu?bu konuda da sürüş izleniminizi paylaşırsanız sevinirim.son olarak ta bir kaç farklı foto ekleyebilir misiniz. özellikle de bu arka çamurluğun olduğu bölümden aşağıdaki verdiğim açıdan bir foto alabilirsem çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

555088_10200162146353197_507857929_n.jpg

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 lere bbs olmuyomuş irfanım :)

beyazitcakir31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FArketmez. Araba Kapalı Yolda...Bu aralar İşlerim Çok Yogun Arabayla Fazla İlgilenemiyorum. En Kısa Zamanda Fotografları Koyarım.

Güzel araç kazasız belasız binin. Üstünden çıkardığınız koltuklar yatarlı mı? Bana yatarlı koltuk lazım da :D yatarlı ise ve Satmayı düşünürsen:dil:

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah Alet nalet :D

8 ofsetle kambersiz düğün olmaz gibi geliyor tabi basacaksanız.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ifotum bbs in güzel replikaları var kimisi kolpaaaa diye bas bas bağırıyor...14 bile takarsan 185 55 14 lastikle çok güzel gösterir...ama yere basman şartıyla :D