Alkollü magandalar

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz önce alkollü 5 magandanın saldırına uğradım.Eşimle beraber bir tanıdığımızın evine ziyaret için gitmiştim,milli maçın devre arasında kendi evime dönmek için yola çıktım,Samsun'un en işlek yerlerinden 100 ncü yıl bulvarına çıktım.Kavşakta trafiği kilitleyen bir araç,2 kişi içerde, 3 kişi dışarıda, dışarıdakiler habire kusuyorlar.O sırada önümdeki transporter minibüs bu beylere yolu açmaları için korna çaldı,beyler önce o araca saldırdı,zorla aracın kayar kapısını açtılar içeridekilere yumruk salladılar o sırada minibüs kaçmaya başladı,bu arada benim araca yöneldiler ben hemen kapıları kilitledim,kapıları açmak için uğraştılar ,camlara vurdular ben de son sürat kaçarak ancak kurtarabildim.Polisi aradım ama sonuç ne oldu bilmiyorum.Hey İZMİR'liler yaşadığınız kentin değerini bilin,biz hiç suçumuz olmadığı halde aracımızın içinde dahi rahat değiliz,siz sabaha karşı saat 2 de kadınların sokakta dolaşmasından bahsediyorsunuz.Birkaç gün önce forumda özğürlükten bahsetmemin sebebi buydu.Bazı arkadaşlar bunu münferit bir olay olarak algılayabilirler ama öyle değil.İyi ki misafirliğe giderken küçük çocuğumu yanıma almamışım,o bu olaydan çok etkilenirdi.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kardeşim bunlar içkiyi ağızlarıyla değil başka taraflarıyla içmiş demekki kapıları kapatmakla çok iyi etmişsin aslına bakarsan kapıları arabaya biner binmez kapayıp arabayı parkettiğinde etrafın güvenli olduğundan emin olana kadar açmamak lazım her cins insan var maalesef sokaklarda

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun bu durumda ne denir ki onuda bilemiyorum. Dediğiniz gibi istisna bir olay değil bu , tr de çok sık karşılaşılan bir durum . Burda çok şey söylenir aslında ama neye çağre olur ki ? Şimdi içki içmenin zararınımı anlatsak yada o adamlara küfür mü etsek ? Emin ol burdada bu dediğin olayı yapanda vardır , içip içip ona buna bulaşan sataşan. İçki içmenin yada çok fazla içmenin güzel birşey olduğunu sanan sonrada sapıtıp oraya buraya saldıran sabah oluncada bunları kendileri gibi embesil arkadaşlarına anlatan okadar çok kişi varki allah hepsinin cezasını versin... (Kimse üstüne alınmasın içiki içine fln laf söylediğim yok. )

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. Erginin dediği gibi kapılar sürekli kilitli olmalı. Ben yazın bile cam açmıyorum. ucuz atlatmışsınız yinede. Onlarıda Allah havale ediyorum. Allahlarından bulsunlar

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekürler arkadaşlar ama niçin biz toplum olarak bu şahıslara önlem alamıyoruz,orada 10 tane araç yolda bekliyor ,adamlar da sırasıyla geçen araçlara saldırıyor hiç kimseden tepki yok,meydan 3-5 çapulcuya kalmış toplum çok duyarsız olmuş,herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye düşünüyor.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok geçmiş olsun malesef bizim ülkemizde böyle şeyler yaşanıyor böyle durumlarda kaçmak en iyisi sürücen üstlerine artık altınamı alırsın bi yerini kırıp geçersin çok önemli değil gebersin şerefsizler.Her zaman aracımda kendimi savunucak bişeyler bulundururum ama gördügmüz gibi bu durumda yanımızda ne olursa sonuçta ailemiz var yanımızda elimiz kolumuz bağlanıyor herzaman için böyle durumda karşıdaki kişinin üstüne dürmeyi tercih ederim..Tekrar çok geçmiş olsun..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Allah kimsenin başına sarhoş musallat etmesin..Haram olan şeyden ne beklenirki...İster iyi adam içsin,ister kötü haram haramdır..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.

aykal ; seni geçen gün vodkaları shot yaparken gormuşler.. buna ne diycenn :)

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ben de samsundayım, ne yazık ki şehrimizde böyle mallar var! Tenha da bir yer değil orası, hangi cesaretle yapıyorlar anlaması zor. Gereksiz, oksijen tüketen genetik artıklar....

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama izmirliler kıymetini bilin falan diyosnda izmirde böyle şeyler hiçmi olmuyor sanıyorsunuz acaba ?