Allah korudu...

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk defa Sincanda abs nin o meşhur tak tak tak sesini duydum sürat 15 km/h :) aynı şekilde bisikletli çocuk çıktı önüme ama aklı gitti :) ben ona bakıyorum o bana bakıyor zaten o esnada sadece ne olacağını bekliyor insan . Allah'tan durdu araba zaten çocuğunda rengi attı bende bişi demedim şevkatli bir Kadir İnanır bakışı attım devam ettim yoluma :)

OnunAdıHektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun seninki gene iyi biriymiş bende dahada yavaş oldu park halindeyken 5 ile yavaş yavaş çıkarken yaşlı kadın benim arabaya yapışa yapışa yürüyormuş ayağının hafif yanından geçdim belki ayağına bile değmedi lastikya neyse aynen senin gibi hastaneye gidelim teyze dedim zaten tamda hastane önündeydik şansa
bir girdik ayağının röntgeni çekildi falan bir şey yok tertemiz çıkdı allaha şükür.. ama işde iyilikden maraz doğar hesabı kadın hastanede diyorki boynumda ağrıyor belimde ağrıyor anladım orda teyzem bütün sıkıntılarını hastalıklarını bulduya benim gibi enayiyi bana kakalıycak neyse doktorda bana bakdı anladı kaş göz yapdı teyze cingöz her şeyi sana çakıcak dedi doktorda espri yapıyor ultrasonda çekelimmi teyze diyor :D teyze hafif lastik ayağaının kenarından geçmiş hiç bir şeyin yok ne alakası var boynunla sırtınla bu kazanın dedi doktor kadın hayla konuşuyor neyse son insanlığıda yapıyım gel teyze evine bırakıyım seni dedim demez olaydım beni pazara sokdu alış veriş yapdı maşallah ayağı ağrıyan kadın pazardan 10 torba şeyle döndü :) yani anlıycağın kadının şöförüde olduk evine bırakdım bende senin gibi telini aldım telimi verdim ama aramadım aramaya tırsdım elimizi versek kolumuzu kapar diye korkdum şimdi arıycaz teyze nasıl oldun diye kötüyüm gel beni şuraya buraya kötü diyicek diye tırsdım :D :D

yani iyi niyetini hakkatten kötüye kullananlarda çıkıyor seninki gene iyiymiş amcam..

teyze 4 ever :) anlaşsaydınız keşke, kafanızıda ezeyim, onada baktıralım diye :kop:

serif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmiş olsuun bende şu yayaları anlamıyorum ve acayıpte korkuyorum sankı yol babalarında yolun ortasında yuruyolar onlara olan korkum ve gıcıklığım yuzunden bı cift ayna almak zorunda kaldım :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işde artık tatlı bir anı olarak yıllardır böyle arkadaş sohbetlerinde anlatıyoruz bize ders oldu yaşamayanada ibret olsun :D

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben olsam polis çagırırdım nedenmi mobese de varsa senı kayda almıştır adam 2 3 gun sonra şerefsizlik olsun diye sana sıkıntı çıkarabilir polis çagırıp bişeyim yoktur diye kagıt imzalatmak lazım arkadaşım yayadan allah gibi korkacaksın amann diyim aman
O kavşakta mobese yoktu. Insallah bi sey olmaz...

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk defa Sincanda abs nin o meşhur tak tak tak sesini duydum sürat 15 km/h :) aynı şekilde bisikletli çocuk çıktı önüme ama aklı gitti :) ben ona bakıyorum o bana bakıyor zaten o esnada sadece ne olacağını bekliyor insan . Allah'tan durdu araba zaten çocuğunda rengi attı bende bişi demedim şevkatli bir Kadir İnanır bakışı attım devam ettim yoluma :)
Kıl payı yaşıyoruz resmen... Bu bisikletli de kavşağın tersi istikametinde dönüyordu.,

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi geçmiş olsun adama birşey olmaması sevindirici. Kayseri'de hiç dikkat etmezler ne yayalar ne motorlular ne de şöförler. Arkadaş ben Kayseri'ye gittiğimde araç kullanamıyorum! Nasıl iş bu ya? :D
Memleketimiz Kayseri bu arada :D

Son düzenleme:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun yakında böle bi konu bende açacağım...Kayseride bu konuda insanlar biraz hassas olmalı yoğun trafikte adam elini kolunu sallaya sallaya gidiyo geçen kadir hasın ordaki yeni yolda ışıklarda kalktım hızlandım virajda ne göreyim millet geçiyo kadının teki durmuş yolun ortasında elindeki poşetin içine bakıyo çarpınca suçlusun....bisiklet konusuna gelince adamlar kaldırımda gitmiyo yolda gidiyo birden bazen yola doğru kırıyorlar ister istemez insan panik oluyor...İstisnalar vardır tabi ama şehrin her yerinde bu gibi olaylara çok kez şahit oldum...