ALParti'den haberiniz var mı?

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Al Parti

fetodan baya oy kaybedecekler gibi birde bu partı yüzünden %5 bile kayıp olsa iyidir gerçi belediye seçimleri genel seçimler olsa daha iyi olacaktı:)

Yakında adamların AL'ını morunu değiştirip yasaklarlar , seçime sokmazlar , buna da Paralel Parti Yapılanması var derler.

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isterlerse oy pusulasının 3 noktasınada koysalar birşey çıkmaz bundan...cem uzan vari bişey olsa..enfazla alacağı yüzde2 dir..

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isterlerse oy pusulasının 3 noktasınada koysalar birşey çıkmaz bundan...cem uzan vari bişey olsa..enfazla alacağı yüzde2 dir..

Öyle demeyin kısa sürede iyi oy almıştı :D

birde seçim vaatlerini bir dinleyin acaba tanıdık gelecek mi?

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene olmuş 2014 :) Dünyada yokluk çeken insanlarda var uzaya tatile çıkmak için hazırlanan insanlarda var. Şöyle bakıyorum ülkeme üzülüyorum. Nelerle uğraşmışız (uğraşmak zorunda bırakmışlar) ve halen neler ile uğraşıyoruz. İnşallah iyi olacak diye umud ediyorum...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tayyip'in "Pusulada 10uncu sıradayız, 10 Numarayızzz" tarzı miting konuşmasını kulaklarımda hisseder gibiyim :D
Bu arada araştırdım, adamlar gerçekten oy pusulasına 3.sıradan giriyorlarmış. Tayyip bunu mitinglerde dile getirecektir, cahil halkımız bilinçlensin diye.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkeyi kurtarsa kurtarsa Cem Uzan kurtarır demedi demeyin :D

yok_144749876c.jpg

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akp seçmenleri alınmasınlar ama akp seçmenlerinin eğitim ortalamasını düşünüyorum, bu taktik tutar. Barajı falan boşverin tabi de iyi oy alırlar..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akp seçmenleri alınmasınlar ama akp seçmenlerinin eğitim ortalamasını düşünüyorum, bu taktik tutar. Barajı falan boşverin tabi de iyi oy alırlar..

Akp seçmenleri diye sınırlandırmayalım hocam. Türkiye'mizin eğitim seviyesi zaten yerlerde.
bkz video; Türk insanı... (Bu dayı gibi milyonlarcası var)

https://www.youtube.com/watch?v=Fko4YF2u4PY

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tum egitimsizler akpye oy veriyor veya tum akpliler egitimsiz diye bi genelleme yapacak kadar cahil degilim canim :) tayyibe degil ampule oy vericem diyen secmen bile gordugum icin bu parti tutar diyorum sadece..