Alternatif Sistem olarak Ipad Mini

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alternatif Sistem olarak Ipad Mini

cekY link' Alıntı:
Anladım :) Bende Android gibi algılıyor diye düşünmüştüm.
Şöyle bir video buldum. Apple TV aracılığı ve AirPlay ile TV ve cihaz arasında eş zamanlı olarak görüntü aktarımı yapılabiliyor. Arabada nasıl olur bilmiyorum.Umarım istediğiniz sonuca erişirsiniz :)
AirPlay Mirror Demo

Dostum yardım ettiğin ve ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim. Gerçekten. Ellerine sağlık. :) Bu bahsettiğin olay airplay mirroring. hani Bahsettiğim apple'ın ilk zamanlarında video'nun tv'ye aktarılamaması problemi için geliştirilmiş bir uygulama. Evdeki wireless ağı ile bu proğram sayesinde görüntüyü eş zamanlı tv'ye aktarabiliyosun. Yani bunun için Bir wifi ağı lazım. :)

Birisinden bir ipad bulmadan bu problemi hiç bir zaman çözemeyeceğim sanırsam. Çünkü ipadin içinde ayar olup olmadığını bilmiyorum. Iphone'da yok ama ondan kesin eminim.

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Dostum yardım ettiğin ve ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim. Gerçekten. Ellerine sağlık. :) Bu bahsettiğin olay airplay mirroring. hani Bahsettiğim apple'ın ilk zamanlarında video'nun tv'ye aktarılamaması problemi için geliştirilmiş bir uygulama. Evdeki wireless ağı ile bu proğram sayesinde görüntüyü eş zamanlı tv'ye aktarabiliyosun. Yani bunun için Bir wifi ağı lazım. :)

Birisinden bir ipad bulmadan bu problemi hiç bir zaman çözemeyeceğim sanırsam. Çünkü ipadin içinde ayar olup olmadığını bilmiyorum. Iphone'da yok ama ondan kesin eminim.
Rica ederim, teknolojiyle uğraşmak bana zevk verir. :) Kesinlikle elinizde cihaz olmalı ve o şekilde denemeler yapmalısınız. Hiç Apple kullanmadım ama hayranlığım vardır azıcık. :) Takipteyim, kolay gelsin. :)

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:

Youtube videolarında dediğiniz hikaye olmuyor, sanırım koyduğunuz videolarda yaşanan bir sorun. iPad ile deneyip sonucu yazabilirim lakin alet navi600 bildigin üzere. Yine de deneyeyim mi?
Bu arada iPhone da kesinlikle Youtube da görüntü telefonda ses sistemde. (Daha önce denemiştim)

Bu arada AirPlay simgesi Bluetooth eşleşmesi yapıldığında da çıkıyor. Eski aracımda necvox vardı phone ve music supported ise mp3leri kablo bağlamadan calabiliyorsunuz. (Tabi necvox olduğu icin ses kablo bağlantısından kat ve kat rezildi)

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim cd400 niye usbden sadece İphone U şarj ediyor :) şarkıları USB üzerinden calmiyor

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum sırf senin için (bir de meraktan tabi  :D) aşağı inip istediğin tüm senaryoları denedim, fotoğrafları yüklüyorum şimdi...

Video oynatımı:
[img=450x600]http://r1305.hizliresim.com/19/g/n27g8.jpg[/img]

Müzik oynatımı:
[img=450x600]http://m1305.hizliresim.com/19/g/n27hg.jpg[/img]

Youtube:
[img=450x600]http://m1305.hizliresim.com/19/g/n27j5.jpg[/img]

Navigasyon:
[img=450x600]http://j1305.hizliresim.com/19/g/n27k1.jpg[/img]

iPod müzik listesi:
[img=450x600]http://r1305.hizliresim.com/19/g/n27kz.jpg[/img]

Görüntünün CD500'den gelmesini beklemiyordum zaten. Ses olarak sorun yok, her durumda ses araç hoparlörlerinden geliyor, çalan parçanın ismi de ekranda görünüyor. Navigasyon sesi biraz farklı, direk ses sisteminden açılıp kısılamıyor, iPad'in menüsünden ayar kısmı var Navigasyon ses şiddeti az, orta, yüksek şeklinde. Bir de navigasyon esnasında ekranda bir önceki çalan parça görünüyor, navi ile ilgili bir bilgi vermiyor. Bence iPhone'nunuzdaki sorun iOS sürümünüzün eski olmasından kaynaklanıyor olabilir (iPad'imdeki 6.1.3).

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok faydalı oldu benim için. Artık düşünmeden alabilirim. Tam istediğim gibi. Nasıl faydalı oldu bilemezsin. Sürümü dikkate alacağım. Bu arada elindeki Ipad mini değil mi? Yoksa 4. nesil mi?

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim iPhone 4s in surumude 6.1.3 bu aksam bir daha deneyeyim bakalım. Müzik listesini görecek mi

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok faydalı oldu benim için. Artık düşünmeden alabilirim. Tam istediğim gibi. Nasıl faydalı oldu bilemezsin. Sürümü dikkate alacağım. Bu arada elindeki Ipad mini değil mi? Yoksa 4. nesil mi?
Evet mini

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Benim iPhone 4s in surumude 6.1.3 bu aksam bir daha deneyeyim bakalım. Müzik listesini görecek mi

Müzik listesini görür zaten dostum. Burdaki problem video açıldığında ipad ekranından görüntüyü kesmesiydi. ios 6'da bu problem kalkmış görünüyor.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Müzik listesini görür zaten dostum. Burdaki problem video açıldığında ipad ekranından görüntüyü kesmesiydi. ios 6'da bu problem kalkmış görünüyor.

Bende müzikleri de görmüyor. Sadece usbnin tek bir işlevi var o da telefonu sarj ediyor. Normal USB bellek bağladığım zaman görüyor müzikte sıkıntı yok ama telefondaki müzikleri gormuyor