Amerikan park+lip uygulaması

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi ara sisler için 3K xenon lar vardı. Hem bayaa sarıydı hem de sis perf çok iyiydi bulursan onlardan al derim

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi ara sisler için 3K xenon lar vardı. Hem bayaa sarıydı hem de sis perf çok iyiydi bulursan onlardan al derim

şeffaf turuncu far kaplama daha az maliyetli gibi geliyo abi

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaplama iide aydinlatma perf sifir. eskiden xenon gibi gorunsun die ampuller maviye boyanir kaplanirdi onunu bile goremezdin. bu da o hesap olur.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu amerikan park dan bende yaptım ancak arkalardaki sinyallerde yanıyor. normalmidir bu durum. Normal değilse ne yapmak gerekir.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu amerikan park dan bende yaptım ancak arkalardaki sinyallerde yanıyor. normalmidir bu durum. Normal değilse ne yapmak gerekir.

arkadaki sinyallerin yanmaması lazım.Yanlış bağlantı.Yaptırdığınız yere götürüp kontrol ettirin.Size trafikte tehlike unsuru oluşturabilir

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerekli yorum gelmiş ama bende tekrar ediyim arka sinyaller yanmaz americanda kontrol ettirin bağlantınızı ;)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaki sinyallerin yanmaması lazım.Yanlış bağlantı.Yaptırdığınız yere götürüp kontrol ettirin.Size trafikte tehlike unsuru oluşturabilir

Gerekli yorum gelmiş ama bende tekrar ediyim arka sinyaller yanmaz americanda kontrol ettirin bağlantınızı ;)

Teşekkür ederim. Akşam garajda kontrol ettim yanlış bağlanmış. Hemen düzelttim. Şimdi çamurluk ve arkalar yanmıyor.