Amfi Seçimi ?

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Jbl Gt5 1100 Watt bas var ve 2 takım da 85 lik yada comp alcağım bu ürünlere bir anfi almak istiyorum en uygun seçenek sizce nedir ?
Benim baktıklarım Jbl 75.4 ve Xetec V350.6 Bass ımın güzel bass vermesini istiyorum ve sesinde yanında olarak iyi bir derecede olmasını ?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl 75.4 iyidir kullanislidir. xetec 6 kanal anfisi jbl kadar guclu degil tek iyi tarafi 6 kanal olmasi ama ben jbl i oneririm. jbl i de cok iyi ayar yaptirmaniz lazim cunku tiz canavaridir tizleri yakarsiniz bilginize...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
jbl düşünüyorsan tek takım comp kullan.kalan 2 kanalı da basa gir.corsa c için yeterli sese ulaşırsın.

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jbl 600.1 mono amfi aldım ben bu amfiye 2 bass bağlicam ve Componentlerede Jameson 604 anfi var onu bağlicam. Bu Tesisata kapasitör gereklimidir ? olmasa olmaz mı ?

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Jbl 600.1 mono amfi aldım ben bu amfiye 2 bass bağlicam ve Componentlerede Jameson 604 anfi var onu bağlicam. Bu Tesisata kapasitör gereklimidir ? olmasa olmaz mı ?
mono amfiye 2 adet hangi bası bağlayacaksın? seri ? paralel? ne tür bağlantı yapacaksın?
her şekilde 2 veya hatta 1 ohma düşer sistem.buna uygun kablo atyapın var mı?
kapasitörden önce düşünecek başka konuların var bence.model ismi yazarsan fikir verebilliriz.