Anahtar Kapama Butonu Sorunu

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar Kapama Butonu Sorunu

@ftertezzek link' Alıntı:
Aynı üründen ben aldım 20 dakikada (kendim) montajını yaptım. Ezbere konuşmayalım bence.. anahtarın iç gövdesini yerleştirmeden evvel yaylı kısımdaki pimi çıkararak kendi anahtar gövdenizi takıyorsunuz.

buyrun bu da videosu.

Disassembling the Saturn Astra Flip Key FOB

Ezbere konuşma yok, başıma geleni yazdım. Anahtarların metal kısımlarının içeride kalan kısımlarının şekli birebir değilse metalleri aktaramıyorsunuz. Mecburen anahtarcıda kopyalatmanız gerekiyor. Kopyalama kaliteli yapılmazsa da orijinalini kesim aktartmanız gerekiyor. Amacımız insanlara yardımcı olmak başka bir niyetimiz yok, iyi niyetle başımızdan geçeni yazıyoruz :)

İstanbullu_smf2_import10467

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar iyi hoş güzel de bir kişi de servise git garantiden değişsinler dememiş. Bir anahtar basmayla nasıl bu hale gelebilir? IKEA'da falan görürsünüz böyle bir otomatik alet koltuğun üzerine senede 10bin kez basacak şekilde denemeler yapar. Bu arada ben de Cumartesi günü teslim aldım aracımı. 1.4 140bg sport stil paketli. Ancak 62.700TL verdiğim aracın anahtarının elimdeki 2007 corsanın anahtarı ile dizaynının aynı olmasına yanmıyorum da, corsa'nın anahtarından daha dandik olduğuna yanıyorum. gerçekten... O kadar ucuz hissi veriyor ki gerçekten masaya koymaya utanırım. Büyük ihtimale çin'de yapıldığından ucuza getirildiğinden. He bir de far buğu yaptı, ilk bir kaç günkü izlenimim hayal kırıklığı. O kadar parayı verip aldığımız için kendimizi avutacağız mecbur, ancak şimdiki aklım olsa kesinlikle ikinci el bmw ya da sıfır golf alırdım.

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbullu link' Alıntı:
Arkadaşlar iyi hoş güzel de bir kişi de servise git garantiden değişsinler dememiş. Bir anahtar basmayla nasıl bu hale gelebilir? IKEA'da falan görürsünüz böyle bir otomatik alet koltuğun üzerine senede 10bin kez basacak şekilde denemeler yapar. Bu arada ben de Cumartesi günü teslim aldım aracımı. 1.4 140bg sport stil paketli. Ancak 62.700TL verdiğim aracın anahtarının elimdeki 2007 corsanın anahtarı ile dizaynının aynı olmasına yanmıyorum da, corsa'nın anahtarından daha dandik olduğuna yanıyorum. gerçekten... O kadar ucuz hissi veriyor ki gerçekten masaya koymaya utanırım. Büyük ihtimale çin'de yapıldığından ucuza getirildiğinden. He bir de far buğu yaptı, ilk bir kaç günkü izlenimim hayal kırıklığı. O kadar parayı verip aldığımız için kendimizi avutacağız mecbur, ancak şimdiki aklım olsa kesinlikle ikinci el bmw ya da sıfır golf alırdım.

Hocam garantisi bitti aracın o yüzden servisin kapısını bile çalmam :) Aracınız hayırlı olsun hoşunuza gitmeyen yönleri olabilir muhakkak ama bence pişman da olmayın.
Farınız için üzüldüm ancak garantiden değişimini sağlayabilirsiniz bu sıkça yaşanan bir sorun. Buğulu haldeyken 1-2 fotoğrafını çekip gitmeniz faydalı olur. ( Siz servise gidene kadar farların ısısıyla buğunun dağılma ihtimaline karşılık.) Aracınızı kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbullu link' Alıntı:
Eğer Yedek Anahtarının benimki gibi sustalı değil KILIÇ gibiyse tadından yenmez Allah muhafaza asıl anahtar kaybolsa yedek anahtarı cebime koyamam ne olur ne olmaz :D:D

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Eğer Yedek Anahtarının benimki gibi sustalı değil KILIև gibiyse tadından yenmez Allah muhafaza asıl anahtar kaybolsa yedek anahtarı cebime koyamam ne olur ne olmaz :D:D

Neyseki benim yedek te sustalı  :D