Anahtar?

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Arkadaşlar geçen gün anahtarı denemek için kapı kolundaki deliğe soktum fakat anahtar dönmüyordu merkezi kilit sayesinde açıldı..
Bunun sebebi ne olabilir insanın aklına binbir türlü şey geliyor..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabayı yeni aldığımız zamanlarda bi deneyim diye sokmuştum , döndür döndür boşa dönüyodu :) açılmıyodu kapı...

servise götürdük bıraktık, sökmüşler yeni parça takmışlar, işçilik dahil 30 lira gibi bir para aldılar.. ama bu iş için 2 ya da 3 sefer gidip gelmek zorunda kaldım, ilk açmışlar sorunu görmüşler ama parça yokmuş falan..

sizin durum farklı ama sonuç olarak söküp bakarlar heralde

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
bende arabayı yeni aldığımız zamanlarda bi deneyim diye sokmuştum , döndür döndür boşa dönüyodu :) açılmıyodu kapı...

servise götürdük bıraktık, sökmüşler yeni parça takmışlar, işçilik dahil 30 lira gibi bir para aldılar.. ama bu iş için 2 ya da 3 sefer gidip gelmek zorunda kaldım, ilk açmışlar sorunu görmüşler ama parça yokmuş falan..

sizin durum farklı ama sonuç olarak söküp bakarlar heralde

Bizde baktırmayı düşünüyoruz işler çok olduğu için servise adım atıcak halimiz yok..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtar dönse bile sadece kilidine girdiği kapıyı kilitliyor ne yazıkki mesela sürücü tarafındaki kapıdaki yere anahtarı sokuyorsunya sadece o kapıyı kilitliyor yada açıyor..:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtar dönse bile sadece kilidine girdiği kapıyı kilitliyor ne yazıkki mesela sürücü tarafındaki kapıdaki yere anahtarı sokuyorsunya sadece o kapıyı kilitliyor yada açıyor..:(
merkezi kilitle ilgili bi sorundur o normalde öyle olmaması lazım

dönmeyen kilit için içerisine dönen mekanizmanın etrafına biraz WD40 gibi bişeyle sıkıp biraz bekletip deneyin derim.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merkezi kilitle ilgili bi sorundur o normalde öyle olmaması lazım

dönmeyen kilit için içerisine dönen mekanizmanın etrafına biraz WD40 gibi bişeyle sıkıp biraz bekletip deneyin derim.

Bilmiyorum bende deneyen arkadaşların forumda paylaşmalarından aldığım bilgiyle denemeye gitmiştim öyle olduğunu gördüm anahtar sadece girdiği yeri kilitliyor:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtardan değil de

içerde kapılardaki kilit düğmelerinden deneyin bir de

sol ön kapı düğmeye basınca 4 kapıyı da kilitlemesi lazım

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün anahtarı denemek için kapı kolundaki deliğe soktum fakat anahtar dönmüyordu merkezi kilit sayesinde açıldı..
Bunun sebebi ne olabilir insanın aklına binbir türlü şey geliyor..
bende aynı sorun var önceden kapıdan hepsini kitler açardım hatta camları bila kapatıyodu ?? bende anlamadım

giderro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+1
burdan okuyup gidip denedim anahtar sadece hangi kapıya takıldıysa onu acıp kilitliyor..:confused: