android tabanlı cihaz taktıranlar

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

firstemperor link' Alıntı:
Bu kötü olmuş. paranızı iade etsin, cihaz eline ulaştığında size mail atsın o zaman tekrar satın alın.
s150 andoid olan siparişimi s100 win ce olan ile değiştirdim. android olan cihazla ilgili korkularım vardı tam uyumlu olmadığından şüpeleniyordum. satıcıda 1 hafta gibi bir süre söyleyince değiştirmeye karar verdim. s100 tam uyumlu sadece app yükleme gibi bir durum söz konusu olmayacak :( ama menüleri ve özellikleri gerçekten etkileyici.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bu s100 olayı ne ben anladım bu cyclone. Necvox tarzı bir cihaz mı yada onlardan üst özellikleri nedir .ha birde fiyatı ne kadar ,tesekkürler

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
Ya bu s100 olayı ne ben anladım bu cyclone. Necvox tarzı bir cihaz mı yada onlardan üst özellikleri nedir .ha birde fiyatı ne kadar ,tesekkürler

bu cihazların hepsi aynı fabrikadan çıkmakta aslında. her teknolojik üründe olduğu gibi bu ürünlerde zaman içinde geliştiriliyor. bilindiği üzere 2 çeşit ürün var biri windows tabanlı diğeri ise android tabanlı.

android tabanlı cihazlarda ilk çıkanlar kürşad beyin sattıkları bunu biliyorsunuzdur. yeni çıkan versiyonu ise s150 ürün kodlu bir cihaz fakat bugun konuştuğum bir fabrika görevlisi bana bu ürünün geliştirilmekte olduğu ve henüz yakın tarihte satışa çıkamayacağını yazdı. tevekkeli değil hertür cihazdan nsayısız satıcı var iken s150 cihazından sadece 1 adet satıcı mevcut aliexpress'te.

s100 dediğimiz diğer ürün ise bizim ve yaygın olarak kullanılan cyclone necvox gibi windows tabanlı cihazların geliştirilmiş yeni versiyonudur. tamamiyle bitmiş full fonksiyon çalışan bir ürün. bu ürünün cyclone ve nacvox gibi cihazlardan farkı neredeyse 2 kat hızlı ve 2 kat fazla ön belleğidir. bunun yanında daha birçok özellik ile birlikte geliyor. ayrıntılı özelliklere bu linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.aliexpress.com/store/product/S100-Car-DVD-For-Astra-J-Opel-Auto-Multimedia-Navigation-1080P-Wifi-Ipod-1G-CPU-3G/721054_925958908.html

aslında bende bu s150 için niyetlenmiştim fakat nedense satıcı elinde olmadığı halde bu ürünü satışa sunmuş. nitekim ürünün hazırolmadığını söyleyerek beklememi söyledi.

şuanda daha stabil ve sorunsuz çalışan s100 ile siparişimi değiştirdim bende.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geri görüş kamerası bugün elime ulaştı fakat daha ekran gelmedi malesef. kargo takibinden baktığımda ekran daha istanbulda gözüküyor. kamera gayet kaliteli gözüküyor. işçiliği temiz. görüntüsünü ekran geldiğinde hep beraber göreceğiz :)

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün akşam itibari ile aldığım winca s100 cihaz gümrükte tutulmakta :( cuma günü akşam üzeri almak için gideceğim bakalım pakete ne kadar sıkışmış :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu android cihazlarda adam gibi bir piyasaya giremedi arkadaş öf

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MCANGAR VİDEO BEKLİYOZ HABERİN OLSUN

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
dün akşam itibari ile aldığım winca s100 cihaz gümrükte tutulmakta :( cuma günü akşam üzeri almak için gideceğim bakalım pakete ne kadar sıkışmış :)

yurt dışı fiyatı uygun görünmüyor
http://android-caraudio.com/en/952-new-roadnav-s100-with-internet-3g-for-opel-astra-j.html
Satın aldığını ürün bu mudur

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:

evet satın aldığım cihaz tam olarak budur. ben 450$ a aldım kargo dahil. ilk etapta android olan s150 den sipariş etmiştim fakat satıcı ürün üretim halinde değil hazır değil henüz deyince s100 den yollamasını söyledim.

ürünü aldıktan sonra inşallah herşey yolunda giderse videoyu sizlerle paylaşacağım.