Angel Eye alırken dikkat edin ! Özellikle MERTTUNING'E !

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buna katılmıyorum...benim vectramda junyan angel var...alırken toptancısıyla birebir görüştüm...junyan mı sonar mı diye...ikiside aynı yerden çıkma...birbirinden iyi değil dedi...malzeme kalitesini sordum...junyanda biraz daha iyi dedi...ikisinide aynı fiyata satan bi adam için şeffaf bi değerlendirme sayılabilir

nasıl oluyor bu kimi depoyla dk aynı yerde kimi fkyla sonarın aynı yerde şimdi adamda sonarla junyanın aynı yerde yapıldığını söylüyormuş ne fabrikaymış...

banada daha junyan yeni çıktığı zamanlarda sormuştum ondanda ikiside vardı ama bana merceklerinin çok kalitesi oldugunu söyledi aradan çok zaman geçmedi yaygınlaştı önce led problemleri çıktı sonra cam erimeleri ben hala 200metre uzaktan bakıyorum junyana

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
nasıl oluyor bu kimi depoyla dk aynı yerde kimi fkyla sonarın aynı yerde şimdi adamda sonarla junyanın aynı yerde yapıldığını söylüyormuş ne fabrikaymış...

banada daha junyan yeni çıktığı zamanlarda sormuştum ondanda ikiside vardı ama bana merceklerinin çok kalitesi oldugunu söyledi aradan çok zaman geçmedi yaygınlaştı önce led problemleri çıktı sonra cam erimeleri ben hala 200metre uzaktan bakıyorum junyana

valla söyliyene sormak lazım :D

ama bu cam erimeleri sanki bana soğuk-sıcak ilişkisi veya far modeline göre camın içe biraz yakın olması filan olabilir...ben hiç vectra angelların camının eridiğini duymadım...duyan var mı?

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef böyle bunlar malı sattı parayı aldımı bittiiiiiii
başına bu tarz olaylar gelen arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa tüm opelciler için ön tecrübe olur herkez bilir nereye gittiğini
zaman ayırıp bunları bizlerle paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim arkadaşım.

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert tuning bir ara Kızıltoprakta da bir şubeye sahipti. Hondan yoksa yüzüne bakmazlardı. Şimdi yıllar önceki gibi Vişne sokaktalar (zaten orayı hiç kapamamışlardı). Internette çok iyi düzenlenmiş ama kazık bir internet siteleri var. Aslında Türkiyedeki firmaların çoğu gibi davranıyorlar. Müşteriye malı satarken onu yücelt; sonra da dön sırtını. Ben hala Istanbul'un en iyi modifikasyon noktasının BTG olduğuna inanıyorum. En azından kaliteli mal satıyorlar. Arkadaşlar Japon malları hariç uzakdoğu mallarının tamamından adı gibi (uzak) durun lütfen. Opel donanımlarınızı mümkünse Alman, İngiliz ve Japon menşeli ürünlerden yapınız. Ayrıca şunu unutmayalım: Angellar için sorun çıkmayacağına inansaydı Hella da, Irmscher de angel eye farlar yapardı.

Sağlıklı günler dilerim

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya beımde erimeye başladı sanırsam..xenonların vurduğu yere doğru çatlama var gii bi bir yolunu bulup foto çekicem bakalım.. ayrıca junyanı takarken xenon takmayın diye uyarıyordu üzerinde :S

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonlar cok güçlü ısıttıgından bu angeleyeların maddesi neyse onu yavas yavas eritiyo sanırım

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok aşırı ısıtıyo merceklerden dolayı çatlamayan erimeyen görmedim !!!!

borabayraktarlar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki xenon suz kullanım için nasıl değerlendirilebilirler

Fk tipi depo, junyan, sonar....... bunlardan hangisi iyi.