angel far

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c siyah aracıma siyah tabanlı sonar marka angel almayı düşünüyorum.bi arkadaşım aracını sattığı için farları satacak.sizce bu marka angel nasıldır_? ayrıca aracta nasıl durur? yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden:)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 haftadır kullanıyorum. Şimdilik bir sorun yok. Ancak mercekleri ne kadar olsa çok kaliteli değil angelların.

Sonarlar 2 tip far motoru takılan ve takılamayan modelleri var. Bendekine far motoru takılabiliyor.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
bende 1,5 sene kadar kullandım sonarları eski aracımda hiç bir sorun yaşamadım. mercekleride güzeldi angel halkalarda da hiç kararma olmadı çok memnundum sorunsuzdu

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar bi kaç yerde gördüm içine su kaçıyor silikon yapın die var mı böle bişi

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar bi kaç yerde gördüm içine su kaçıyor silikon yapın die var mı böle bişi

farlar zaten fabrikasyon silikonlu ama güven vermedi bana. Ve ben araca bağlamadan şeffaf tüp şeklinde silikon aldım kendim su girebilecek tüm yerleri silikonladım.

Silikondan sonra iş yerinde yangın hortumu ile tazikli su tuttum su filan girmedi.