Ankara 20 Mart panora buluşmasi

fatafillo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi bn cok andiriyor muyum astraciyi :D sisman kafa 4 numara kirli sakal :D :) @umit abi vectraci kimmis ya bizim yanimizda arabesk acanlar deil demi :D kacirdim desene oaraya bi emin abi bi ben lazimmisiz aslinda 2 de biz donerdik gobek yok gobek olsa sifira da donerdik de gobek yoktu :D

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi bn cok andiriyor muyum astraciyi :D sisman kafa 4 numara kirli sakal :D :) @umit abi vectraci kimmis ya bizim yanimizda arabesk acanlar deil demi :D kacirdim desene oaraya bi emin abi bi ben lazimmisiz aslinda 2 de biz donerdik gobek yok gobek olsa sifira da donerdik de gobek yoktu :D

Onlar sonra kafayı bulmuştu ya.Bağırıp duruyodu arkadaşına " En gggötü günüğmüzzzzzz böyleaa olssuuueennn" fln diye :D

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Emin Kardeş aklımdakini söyleyimmi, ;)
Valla BERTONE ye Binen adama Kirli Sakal Bıyık yakışır..
Sana zaten acayip yakışır Kirli sakal-bıyık :D
Seni Gördüğümde Kirli Sakal-Bıyık olsaydı sende,
Derdim BERTONE Bu adamın :)

Kirli sakal olmaz da bıyık var mutlak :):rock

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Onlar sonra kafayı bulmuştu ya.Bağırıp duruyodu arkadaşına " En gggötü günüğmüzzzzzz böyleaa olssuuueennn" fln diye :D

Bi hafta sonu ayarlayalım da duralım o zaman hafta içi olmuyo sabah 6 da düşüyorum yollara :mad:

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla Uğur Hiç Astracı tipi yok sende :(

Daha çok BMV ci tipi var :rolleyes:

Yanlamacı Uğur :rakir:

fatafillo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Uğur Hiç Astracı tipi yok sende :(

Daha çok BMV ci tipi var :rolleyes:

Yanlamacı Uğur :rakir:

valla bnde oyle dusunuyorum abi daha da otesi sahinci potansiyeli var ama babam engelliyor o tarflara kaymami :p