Ankara Aksaray arasi otoyol.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi yol gayet acık :) sıkıntı yok

duble yolu biliyorum yillardir ayni yolu gidip geliyoruz da acaba dedim otoyol bitmismidir:) .yine de tesekkürler.

Osmaniyenin yolları hala düzelemedi be abi :D
düzelmez de bilader:)

ankara-aksaray arası eskisinden iyi durumda, duble yol oldu. 10km kadar bir bölümde çalışma vardı geçen ay, o da tamamlandıysa sorun yoktur. fakat bazı kesimler sessiz asfalt değil o yüzden çok sıkıntı çıkarıyor yüksek hızda, otoban tadı beklemeyin ;)
yok canim zaten duble yoldan otoban tadi beklenemez:)

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Otoyol yapılamadı:) double yollar yapılıyordu en son. dikkat edin bi anda dönüş çıkabiliyor bazen tabelalar yetersiz kalıyor özellikle geceleri. birde yandan gelen ufak yollardan bi bilgi yok geçen ay herifin biri çıktı büyük bi kaza atlattık. aman dikkat...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
duble yolu biliyorum yillardir ayni yolu gidip geliyoruz da acaba dedim otoyol bitmismidir:) .yine de tesekkürler.

Bizde bölünmüş yolları otobanla karıştıranlar var. Bu durum çok normal, çünkü bazı otobanlarımızın zemini bölünmüş yollardan bin beter durumda. Özellikle geceleri yollarımız çok çok tehlikeli (aydınlatma ve işaretleme çalışmaları çok çok zayıf), uzun yolda önüne pat diye çok anlamsız bir göbek çıkabilir (asıl ucube bunlar ama yandaş yapınca nedense sanat eseri oluyor) yol kenarlarındaki fosforlu uyarıcılar neredeyse hiç görünmüyor (her halde buralarda adet yerini bulsun diye kırmızı/beyaz renkli silikonlu boya kullanıyorlar). Zaten yollarımızın ne kadar güvenli olduğu siyasilerin hava yolunu tercih etmelerinden belli değil mi? Harcanacak bir bürokrat varsa karayolu ile merkeze çağrılır, harcama işi yolda olur (mesela hemen ilk aklıma gelen; çok saygı duyulan sembol valimiz).