Ankara Çiftlik hemzemin geçite dikkat!

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da olduğum zamanlarda çiftliğe kokoreçe çok giderim. Demek ki bunlar bize artık kokoreç de yedirmeyecek.

Lz53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da olduğum zamanlarda çiftliğe kokoreçe çok giderim. Demek ki bunlar bize artık kokoreç de yedirmeyecek.
Polis özellikle trafiğin yoğun olduğu sabah ve akşamları oluyor. Onun dışında pek görünmüyorlar. Ama Ankara'da ki arkadaşlar bilir özellikle yoğun saatlerde neredeyse her kavşakta bi ekip görmek mümkün hale geldi...

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda'da Aslında Fazla Böyle Olaylar Yaşanmıyor İstanbulda'ki Polisler Artık Cam Flimine,App Plakaya Alıştı Ceza Yazmıyolar :)

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine hortladı demek cam filmi sendromu. epeydir polislerle sorun yaşamıyordum. yaz aylarında polis görünce camları komple açıyordum ama kışın yemiyor işte :)

xordinate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda'da Aslında Fazla Böyle Olaylar Yaşanmıyor İstanbulda'ki Polisler Artık Cam Flimine,App Plakaya Alıştı Ceza Yazmıyolar :)

5 - 6 ay önce üsküdarda hatalı sollama yüzünden ceza yemiştim bu motorlu trafik polislerinden ışıklarda durdurduğu için ileride biryere çektim, yanına gittim ruhsatı verdim direk camların film yasak fln dedi, bende muayeneden geçti ön camda da yok zaten dedim sorun olmadı normal cezayı yazdı hatalı sollama bıraktı. Şimdi yeni yasalardan sonra sıklaştımı denetim bilmiyorum belki salmazlar artık yakaladılarmı dikkatli olmak lazım sıkışıksa polis varsa sol şeritten gidipi camları indirmek en iyisi ki ben öyle yapıyorum :) belkide dediğin gibi alıştılar app ye film e