Ankara da kislik lastik...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol gidisati yazidigim gibi harika...yolda sessiz...bugün yagmurda kullandim güzel..komsumda aynisi vardi 3 senedir kullaniyor buzda cok iyi diyordu dün...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol gidisati yazidigim gibi harika...yolda sessiz...bugün yagmurda kullandim güzel..komsumda aynisi vardi 3 senedir kullaniyor buzda cok iyi diyordu dün...

yağmurda rezalet olması lazım lastiklerin keza benimkiler öyle üzerinde çok fazla kılcak damar olduğu için ıslak zemindeki performansı son derece düşük vakumlu kar lastiklerinin

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum muhammet kardes bugün sabahda terminale gttim hava soguktu ve yagmurlu bilmiyorum yani iyi idi...o kadarda kötü degil tabbi sert frenlerde kayarmi onu denemedim..su anlik iyi birde kar yagarsa onuda görecegim...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum muhammet kardes bugün sabahda terminale gttim hava soguktu ve yagmurlu bilmiyorum yani iyi idi...o kadarda kötü degil tabbi sert frenlerde kayarmi onu denemedim..su anlik iyi birde kar yagarsa onuda görecegim...

kayma falan yapmıyorda yaz lastikleri gibi üzerinde büyük geniş su kanalları yok maalesef o yüzden suyu iyi tahliye edemiyor herhangi bir su birikintisine yada çok fazla derecede ıslak yolda giderken araba sanki asvalta yapışıyormuş gibi oluyor

mta78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de petlas al. 16'' tanesi 120-125 civarı memnun kalırsın.

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu markayı yıllar içersinde kullandım ve kendi zevklerim sonucunda michelinde devam ediyorum sürekli
ama zaten hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı birbirine çok yakın
yani en azından bu araçlarda :)

blnthzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracımda 205/55/16 roadstone kışlık lastik var bu üçüncü kışım olacak çok memmunum beni hiç yolda bırakmadı.Ankara şaşmaz sanayi sitesinde michelin bayisi bilal oto lastik var ptt den sağa dönüp ilk sola döndüğünde 150m ilerde sağda burada bol çeşit ve uygun fiyatta lastik bulabilirsin.

blnthzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracımda 205/55/16 roadstone kışlık lastik var bu üçüncü kışım olacak çok memmunum beni hiç yolda bırakmadı.Ankara şaşmaz sanayi sitesinde michelin bayisi bilal oto lastik var ptt den sağa dönüp ilk sola döndüğünde 150m ilerde sağda burada bol çeşit ve uygun fiyatta lastik bulabilirsin.