Ankara' dan Merhaba

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ismim Muzaffer 29 yaşındayım 6 yıldır Corsa D araç kullanıyorum. Ankara' da yaşıyorum, makine mühendisi olarak çalışmaktayım. Başka forumlardan özellikle boya koruma ile ilgili forumlardan belki beni bilen tanıyan arkadaşlar olabilir. Aracımın boyasından tutun, bakımına arızasına elektrik-mekanik fark etmez kısaca a dan z ye uğraşmayı seviyorum. Başka bir Opel forumuna üyeydim ancak burayı da yeni keşfettim. Fırsat buldukça, dilimiz döndüğünce bilgi ve uygulama paylaşımında bulunmak isterim.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam aramıza hoşgeldiniz. Özellikle boya ve detailing konusunda uzman bir arkadaşımıza ihtiyacımız vardı. Birbirinden güzel mesajlarınızı okumaktan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Nobran

texas93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ismim Muzaffer 29 yaşındayım 6 yıldır Corsa D araç kullanıyorum. Ankara' da yaşıyorum, makine mühendisi olarak çalışmaktayım. Başka forumlardan özellikle boya koruma ile ilgili forumlardan belki beni bilen tanıyan arkadaşlar olabilir. Aracımın boyasından tutun, bakımına arızasına elektrik-mekanik fark etmez kısaca a dan z ye uğraşmayı seviyorum. Başka bir Opel forumuna üyeydim ancak burayı da yeni keşfettim. Fırsat buldukça, dilimiz döndüğünce bilgi ve uygulama paylaşımında bulunmak isterim.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Hoşgeldiniz muzaffer bey.Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz. :)

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza saygılar sunuyorum

• Beğen

ehliyethane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz ve bende hoşgeldim. foruma ilk mesajım bundan sonra burada takılmaya çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: Nobran ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz ve bende hoşgeldim. foruma ilk mesajım bundan sonra burada takılmaya çalışacağım.

Hoşgeldiniz. Günden güne, saatten saate büyüyoruz. İnş sticker işinide hayırlısı ile çözersek dahada büyüyeceğiz :)

• Beğen

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz geç cevap verdim ama hoşbulduk arkadaşlar 😊