ankara lpg montajı

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
1.4 sport still paket sedan opeli aldım ama benzin fiyatları belimizi bukuyor lpgye yönelmiş durumdayım. bu konuda işçilik olarak ankara öneribileceğiniz yerleri tavsiye edebilirmisiniz?

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: ankara lpg montajı

Daha yeni 1.4 t aracıma brc taktırdım mocan otogazda. İşçilik ve yaklaşım tarzlarını begendim şuan için herhangi bir sıkıntı yok öneririm.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

tesekkurler cevabınız için brc uyumluluğu bakımından landirenzo daha uyumlu yonunde yorum çok fiyat konusu nedir

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brc öneririm bende

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

brc fiyat olarak kaca montaj yaptırdınız yakıt durumu nedir

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brc 1.4 t için 2bin lira 9 taksit. Landirenzo 2750 civarında. Bende çok araştırdım Brc taktırıp pişman olan hiç görmedim ben o yüzden brc yi tercih ettim.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

tesekkür ederim brcde de yağlama mekanizma dediklerinden mevcutmu dur? birde araba garanti muhabbeti birazda landirenzoya beni yönlendiriyor ewet fiyat farkı bayağı var opaldan aldım aracı onlar malum sizde bilirsiniz garanti muhabbetinden dolayı landirenzo özel kit dediler ama bir arkadasımda prins markayı önerdi kafam buyüzden karıstı :(

M.Duman

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bu konuda benim de kafam karışık Artık LPG taktırmayı düşünüyorum.
3 Yıldır biniyorum Garanti derdim de kalması.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yağlama meselesi hikaye ona güvenmeyin sırf yağlama özelliği için atrı ücret ödemeyin.
LPG nin belirli koşulları var mümkün olduğunca standart kullanımda motoru zorlamadığınızda 100.000 km rahat yol yapılır hatta dahada fazlasını diyenler var ama siz ben arabamı turbolu aldım turbonun keyfini sürerim devir çeviririm diyorsanız 50.000 km den sonra her an olma ihtimalı yüksek.

1.6 Edition aracım LPG takılalı 17.000 km oldu Brc kit taktırdım çok memnunum gerekmedikçe devir çevirmiyorum oldukça sakin kullanıyorum basmıyormusun hiç derseniz tabiki basıyorum ama bu kademe kademe olmalı birden yüklenme ile normal şartlardaki ivmelenme arasında çok fark yaratır LPG subaplarda

Yakıt durumum da oldukça iyi uzun yolda 15-19 kuruş civarı
En son uzun yol Kırıkkaleye gittim 1.99 Shell den fulledim gazı Kırıkkalede ise 16 TL ye fullendi yapılan km ise 117 Km idi 1.90 dan fullemiştim

Shell in gazını tek geçerim Opet aygaz kadar adi gaz hiçbir istasyonda yok ben bu süreçte bunu gördüm önce shell sonra Milangaz bu ikisinden şaşmıyorum. %95 Shell ağırlıklı gaz alıp arada bir yağlı gaz için aygazı tavsiye ettiklerinden aygaz yerine bende Milangazdan alıyorum

Bu süreçte LPG hiçbir ayar vs istemedi benden oldukça memnunum

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sivas opel uguroto da lpg taktıran veya oranın ustalığıyla alakalı haberi ve fiyat konusunda da bir fikri olan var mı?