Ankara mini buluşma madmax50 & mucahitduran

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara mini buluşma madmax50 & mucahitduran

mucahitduran link' Alıntı:
Forumdan şimdiden 3 kişi ile tanıştım 3'ü de birbirinden değerli...

֖nce vesile olduğu için forumumuza, daha sonra murats, adRe J ve madmax arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum :)

Ankara ekibi güzel buluşmalarla baya sağlam dostluklar kurmaya başladı.  14alkiss
İstanbul organizasyonlarımız da baya sıklaştı ve her buluşmada yeni yeni dostlar tanıyoruz.  dancee
Birde bu iki ekibi havalar iyice ısınınca ortak bir noktada bir araya getirebilirsek şahane bir organizasyona imza atabiliriz.  greatt

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MeRt link' Alıntı:
Ankara ekibi güzel buluşmalarla baya sağlam dostluklar kurmaya başladı.  14alkiss
İstanbul organizasyonlarımız da baya sıklaştı ve her buluşmada yeni yeni dostlar tanıyoruz.  dancee
Birde bu iki ekibi havalar iyice ısınınca ortak bir noktada bir araya getirebilirsek şahane bir organizasyona imza atabiliriz.  greatt

Bolu organizasyonu gibi bir şey? :))

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

En yakın zamanda oradayım Mücahit kardeşim. Şöyle bol dumanlı etli ve de sohbetli bir buluşma tertipleyelim

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bolu organizasyonu gibi bir şey? :))

Kesinlikle.  greatt

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ellerinize saglık cok guzel olmuş.. Mücahit bize beyaz plaka aydnlatması lazm çok acil :)

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz Astra' nın kısa farları kaç kelvin ve ne marka acaba?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

֖ncelikle hoş sohbeti, yardımcı olma isteği ve kişiliğine hayran kaldım Mustafa kardeşimin...

Sağolasın Mustafa :)

Sevgili dostum güzel sözlerinle beni memnun ettin teşekkür ederim. Sen de gerçekten sadece küçük görüşmelerde değil hayat boyu devam edecek değerli bir dost oldun benim için. Artık hafta sonları Orhanlarla kaçamak yaparız  :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Mustafa abi nasıl çözdünüz led problemini farklı bir sistemi vardı halledememiştim sol kapısını mücahit kardeşiminmaşallah ikisinede :)

Orhan ilk başta ben müdahale edeyim dedim ama orijinali gibi olsun diyerek sol kapı kumandasından aracın orijinal ışık sisteminden bağlantı yaptırmak için Emrah ustanın yanına gidip orda hallettirdik. Sağ kapı da bağlantı hatası varmış Emrah usta saolsun düzeltti. Ayak üstü çayımızı içtik, Emrah ustanın ekiple Hondadan, opelde bol muhabbet ettik güzel bir akşamdı. Bir daha ki buluşmayı sizin orda Harikalar diyarında mangallı yapabiliriz. :)