ankara özel servis 60 bin bakımı.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın 60 bin bakımı geldi garantisi bittiği için özel serviste yaptırmayı planlıyorum önerebilceğiniz ankarada özel servis varmıdır ayrıca 60 bin bakımda neler değişir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: ankara özel servis 60 bin bakımı.

feyyaz91 link' Alıntı:
aracımın 60 bin bakımı geldi garantisi bittiği için özel serviste yaptırmayı planlıyorum önerebilceğiniz ankarada özel servis varmıdır ayrıca 60 bin bakımda neler değişir.

Şaşmaz'da OPEL servisleri var ama hangisi iyidir bilemiyorum Feyyaz Bey. Ama önerim gitmeden önce telefonla pazarlığınızı yapmanız yönünde.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

feyyaz91 link' Alıntı:

benim sürekli gittigim sasmazda yapi kredi bankasinin yaninda özgörgülü kardesler var bizim bütün araçları oraya götürürüz, hem iscilikleri güzel hemde fiyatı cok uygun, reklama girmez umarım buradan yazmam sahiplerini sadece gidip geldikce tanıdım çünkü..

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

feyyaz91 link' Alıntı:
Ben daha cumartesi yaptırdım 60bin bakımını. Periyodik bakım dışında V kayışı kontrol edilip değişebilir, ben değiştirttim. Fren balatalarına, disklerine bakarlar, bunun dışında bir şey yok.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok teşekkürler o zaman özgörgülü kardeşlerle iletişime geciyim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

KaHiN link' Alıntı:
benim sürekli gittigim sasmazda yapi kredi bankasinin yaninda özgörgülü kardesler var bizim bütün araçları oraya götürürüz, hem iscilikleri güzel hemde fiyatı cok uygun, reklama girmez umarım buradan yazmam sahiplerini sadece gidip geldikce tanıdım çünkü..

Öz Görgülü kardeşler hakkındaki yorumumu başka bir konu altında yapmıştım :)) Demek bir tek bana çok çok pahalı rakamlar ve kalitesiz işçilik sunuyorlar... :)

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Öz Görgülü kardeşler hakkındaki yorumumu başka bir konu altında yapmıştım :)) Demek bir tek bana çok çok pahalı rakamlar ve kalitesiz işçilik sunuyorlar... :)

daha önce de belirtmistim 1 yıl öncesine kadar 2 kardes duruyorlardi ve islerin basinda kucuk kardesi duruyordu fiyatlari kafasina gore veriyordu, fakat artik 1 yildir ayrilar ve buyuk kardesleri isin basina gecti hem insafli hemde iscilikleri super, bizim x6 nin bakimini bile oraya yaptiririz garantisi bittigi icin, giden arkadas olursa özelden bana yazsin ben her konuda yardimci olurum orasi icin..

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Ben daha cumartesi yaptırdım 60bin bakımını. Periyodik bakım dışında V kayışı kontrol edilip değişebilir, ben değiştirttim. Fren balatalarına, disklerine bakarlar, bunun dışında bir şey yok.

V kayışı çok önemli koparsa çok ciddi sorunlara neden olabiliyor kontrol ettirmekte fayda var.. Trigere baktırmak zor ama en azından V kayışına baktırın derim km. yükselmiş baya..

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

60000 Bakımında Yağ ve filtreler dışında:
-Triger kayışı var ise triger kayışı (1.4T'ler Zincir)
-Eğer  V kayışı ayrı bir kayış ise oda değişiyor (Bilmiyorum V kayışı nedir)
-Otomatik araçlarda şanzıman yağı
-Bujiler(30binde bir Buji değiştiriliyor yetkili servislerde)
-Balata-Disk Kontrolü gerekli durumlarda değişim
-AK֜ Kontrolü yapılabilir
-Araçta herhangi bir problem olmasa da yağ akıtan veya eskimiş aşınmış bir parça varmı diye kontrol.

Bunlar benim bildiğim benzinlilerde olanlar. Benim aracım 1.4T Otomatik ve Triger yok Zincir olduğu için o hariç diğerleri 60000 de yaptıracaklarım.