Ankara´ya Avrupa ödülü

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir şehir mi yaa Ankara nın ulusu kadar bile olmayan merkezi var oraya bişeyler yapmış belediye başkanı övünüpte duruyo 71 evlerden otobüsle şehirin içine giremiyosunuz Eskişehir devlet hastanesinde inip tranway a binmeniz lazım ayrıca otobüsleri Ankara nın otobüsleri yanında döküntü köprübaşı falan gibi şehrin merkezinden 1-2 km dışarı çıktığınız zaman her taraf döküntü toz çamur içinde yol yok adam akıllı daha neler neler

herhalde eskişehire son 10 yıldır gitmemişsin. yol olmayan yerleri ben göremedim, ki merkez dışı mahallelerden birinde çocukluğum geçti.
eskiden çamuru meşhurdu belki ama şimdi tam bi avrupa kenti. hem sosyal açıdan hem de görsel olarak istanbuldan da güzel geliyor bana.

o döküntü otobüslerde de çocukluğumun büyük kısmı geçti, sağolsun eski belediyeciler şöforlere müdür maaşı bağlayınca ödeyemeyip otobüsleri vermek zorunda kalmışlardı,o döküntü halk otobüsleri o adamların tazminat olarak aldıkları otobüsler.
yeni alınanlar gayet güzel..

şimdi bir de ddy ile anlaşıp demiryolunun yeraltına alınması işlemini bitirebilirse çok çok daha güzelleşecek eskişehirin çehresi.

yani bi before-after resmi olsa o ödülleri eskişehir belediyesinin kucaklaması lazım..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrik ediyorum Avrupa ödülünden olayı buralara getirdin büyük başarı hatta yetinmedin bide konumuzla uzaktan yakından alakası olmayan Melih Gökçek in oğlunuda muhabbete dahil ettin helal olsun banane Melik Gökçek in oğlundan banane servetinden biraz daha muhabbet edersek herhalde burdan Türküye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna kadar gideceğiz herhalde

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayır sadece olaya geniş açıyla bakmanı kolaylaştırıyorum

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhalde eskişehire son 10 yıldır gitmemişsin. yol olmayan yerleri ben göremedim, ki merkez dışı mahallelerden birinde çocukluğum geçti.
eskiden çamuru meşhurdu belki ama şimdi tam bi avrupa kenti. hem sosyal açıdan hem de görsel olarak istanbuldan da güzel geliyor bana.

o döküntü otobüslerde de çocukluğumun büyük kısmı geçti, sağolsun eski belediyeciler şöforlere müdür maaşı bağlayınca ödeyemeyip otobüsleri vermek zorunda kalmışlardı,o döküntü halk otobüsleri o adamların tazminat olarak aldıkları otobüsler.
yeni alınanlar gayet güzel..

şimdi bir de ddy ile anlaşıp demiryolunun yeraltına alınması işlemini bitirebilirse çok çok daha güzelleşecek eskişehirin çehresi.

yani bi before-after resmi olsa o ödülleri eskişehir belediyesinin kucaklaması lazım..

hayatımın yarısı Eskişehirde geçti mercedes O302 303 leri çok iyi biliyorum şimdiki otobüslerden kat kat daha iyiydiler enson olarakta bu senenin başında gittim gördüğüm sadece bir tranway merkezi toparlamışlar hop olmuş avrupa kenti

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de pek hakedilen bi ödül değil fakat trafikte olan sorunun Melih Gökçek'le pek alakası yok. Ankara'lı şoförler (bende dahil) sağa döneceksem kesinlikle kırmızıda durmuyorum. Yavaş yavaş sol şeritten gidiyorlar sellektör atınca da el kol hareketi yapıyorlar. Kısacası Ankara'daki trafik pek belediye ile alakalı değil.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ayy tamam mahoni senin sabit fikirlerini değistircek değilim eskisehir konusunda herkez kör sen görüyosun bi nekadar kötü olduğunu ankaradada bukadar adam kör bi senin doğrun doğru oldu olacak AHMET GÖKCEKTE ESKİSEHİRDE ADAY OLSUN:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olayı uzatmaya gerek yok evet Ahmet Gökçekte Eskişehire aday olmasın o başbakan olsun Melih Gökçekte cumhurbaşkanı nası

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sel gelebilir üst katlara komsularınıza kaçın:D sular kesilcek sehir dısına tatile gidin :)) ya bırakın bumudur belediyecilik ha sen budur diyosan ne mutlusana bak 5 sene daha berabersiniz baskanınızla mis gibi takılın artık 5 sene sonra araba sayısı iki kat daha arttığında çift katlı köprülü kavsak yapar zaten ozamana kadar ankaranın yarısı MELİH BASKANINIZLA SAYGI DEĞER OĞLU AHMET BEYİN olur biter neolcak ikide park yapar belediyeci olur mis gibi 23 nisandada yolu kapatır iki tane abidik kubidik kukla geçirir bes on top bes onda bebek dağıtır kış gelir herkeze kömürünü dağıtır mis gibi olur yasasın MELİH GÖKÇEKKKK
+1.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkasının yumruğunu yemeyen kendisininkini balyoz sanırmış derler.Gene bir delavere çevrilmiştir.Herkesin uyanmasını ve biraz çevresine bakmasını talep ediyorum.Piknik yapmak için eymir gölü veya 50 km uzaktaki beynama gidiyorum daha başka söyleyecek söz var mı