ankara

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi
S

screem

Bilgi Girilmemiş
Ynt: ankara

tonyhawk link' Alıntı:
[quote author=screem link=topic=1630.msg36666#msg36666 date=1308041423]
[move][/move]  1933
yaa bide sn hawk yaramaz oktay vardı ona ulaşamıyoruz..nerelere gitti ise...kardeşim yok oldu gitti sizinlede ankara buluşmasında olmak isteriz..diger arkadaşlar adına konuşuyorum sn tonhawk kiiiliiccc
sızın lıstenzdekı herkes gelırse sımdıden 5 kısı olduk ınsallah sayımız artarda soyle guzel eglencelı bır bulusma olur.
1rijj
[/quote]
inş sayımız 5 ve üzeri olur bu pazar düşünüyoruz tabi ark.ulaşabilirsek..

S

screem

Bilgi Girilmemiş

aracımı cumartesi opan servisine götürüyorum silecek sesli çalışıyor ve disk çizilmesi...2hafta önce götürdüm tınlamadılar şimdi mecburen ilgilenecekler aracım frene bastığım an direksiyonda titreme yapıyo bakalım sonuç ne olacak..ulaaaa...bide araç serviste kalırsa ben buluşmaya gelemem ki

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

screem link' Alıntı:
aracımı cumartesi opan servisine götürüyorum silecek sesli çalışıyor ve disk çizilmesi...2hafta önce götürdüm tınlamadılar şimdi mecburen ilgilenecekler aracım frene bastığım an direksiyonda titreme yapıyo bakalım sonuç ne olacak..ulaaaa...bide araç serviste kalırsa ben buluşmaya gelemem ki
Opani bosver opak a götür abi

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bencede katılıyorum

S

screem

Bilgi Girilmemiş

oraya gittim çizik için ama adamlar sallamadı 15-20 dk bekledik tınlayan..bir daha gitmem hemde bana yeri çok ters abi birisi evimin yanında digeri uzakta...aa bu arada gerçi yakıt sıkıntım yok ama maluuuuuum  dizelciyiz... okkk 011zaa

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

allah allah ilgilenirler aslında gecen tampon icin gtmıstım oraya sagolsunlar hemen soktuler baktılar farların altında acıklık vardı hallettiler

S

screem

Bilgi Girilmemiş

valla forumdan bahsettim tavsiye üzerine geldim dedim ama tabi ilgileniriz dediler ne gelen oldu ne giden..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

enteresan gercekten  questionnn

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

ankaralı arkadaşlar bu pazar bulusma yaıcagız katlmak isteyen yok mu