Ankarada angel eye uygulaması yapan yer!?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,
1 aydır fln araştırıyorum bu normal mercekli farlara led ile angel eye yapan yerleri.Bulamadım henüz.Ankarada bildiğiniz yer var mı acaba?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çağrı Hakan ile bir görüşse idin. Belki tanıdığı vardır...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı Hakan ile bir görüşse idin. Belki tanıdığı vardır...

Hakan abi açmıyor telefonlarımı :) sinek konsa Hakan abiyi arıyorum bıktı benden :p şaka bi yana teknik bir sorun için arıyorum hakan abiyi.böyle sorularda ve sorunlarda yardımcı olmaz üstüne kızar :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hakan abi açmıyor telefonlarımı :) sinek konsa Hakan abiyi arıyorum bıktı benden :p şaka bi yana teknik bir sorun için arıyorum hakan abiyi.böyle sorularda ve sorunlarda yardımcı olmaz üstüne kızar :D

Sana kızar ise bizde ona arabayı yaptırmayız... :D sıkıyorsa kızsın :rakir::rakir::rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şaka bi yana geçen ay arabam yolda kaldığında gecenin 1 inde aradım.Hakan abinin hakkı ödenmez :D

Bende sürekli kaldığım da arıyordum o yüzden artık sigorta yaptırırken yol yardımı almaya başladım geçen kaldık çekici çağırdım geldi aldılar Hakan'ın yanına getti 650 gayma :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı uzak dur derim. Öncelikle farların açılıp kapanacak, ne ufak bir hatada gitti canım orj farlar. en basitinden buhar problemin olur. O da olmadı o halkalar ya led ya neon olacak. Neonlar tam halka olmuyor, alt tarafı kapanmıyor. Ayrıca çok ısınıp kolay patlıyor. Ledler ise daha sağlıklı ama onlar da bir süre sonra teker teker patlıyor ve kötü görünüyor. Ayrıca kaliteli malzeme kullanılmazsa halkaların erime yaptığı bile oluyor.

Bence orj farlarına kıyacağına git Angel Eye al daha iyi. Sanırım FK ve Depo marka olanlar vardı, oldukça kaliteliydiler.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vazgeçtim bu işten.Çok araştırdım.Angel eye far almak daha iyi...