Ankarada Araç Kullananlar Dikkat

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ankara'da yeni bi dolandırıci piyasaya çıkmış son 1 haftadır akşam saatlerine doğru eskişehir yolu , konya yolu , samsun yolunda aracını yolun kenarına çekip ağlayarak insanları durdurup milletin parasını tokatlayıp kaçıyor. Bu yolları seçmesinin sebebi hem işlek hem akıcı olduğundan çok rahat kaçıyor. Çevremizdeki insanları bu şerefsize karşı uyaralım araç hyundai i20 body kitli tavanında siyah cam filmi var numarayı çeken çocuk 25-27 yaşlarında zayıf esmer lütfen dikkat !!!

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki gün önce forumun çıkşında da böyle bir araba durmuş iki uç kişi yanında ben de arkadan çıkıyordum kavşakta dur abi filan yaptı ben devam ettim

Araç şahin

Günahı boyunlarına bilmiyorum ama insan böylelerinden endişe ediyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O kesimler de bir dünya kamera var ve polis nerede? kameraları sadece vatandaşa ceza kesmek için kullanmayı ne zaman bırakacaklar? çok merak ediyorum... durum böyle olunca adamı bile keseler... kesmediler mi? Yıllar önce Mamak Kayaş da bir tekel büfesinde genç bir arkadaşı vurup öldürdüler ve bu kadar yolu da cinayetler işleyerek geldiler.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kırmızı hyundaili at hırsızı eleman şu an ahlatlıbel kavşağında arabayıda sanki rüfüje çakmış gibi parketmiş- motorla viraj çalışırken defalerca önünden geçtim en son ne ayaksın diye el kol yaptı. polise ihbar ettim gerisini bilemiyoruz tabi- yol boyunc yürüyüp araba görünce teleşla durdurmaya çalışıyor

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimde burada cingen mahallesinde cocuklar araba önüne atlayıp para koparmaya calısır
bizde arkadaşla yarma gibiyiz ve takım elbise gözde gunes gozluk felan, ilk denk geldiklerinde
"biz sivil polisiz akla arkaya derdini karakolda anlat " dedigimizde genelde anne yada abisi yanında kim varsa topukluyor. Hatta acemi bi cingen bizim one atladı biz arabadan daha cıkarken tecrubelisi " kac abisi kac onlar sivil" diyince cocugun topuklamasını gorecen gerzek
gercekden karşıdan gelen araba ezecekdi. Şimdi arabayı ogrendiler , bazen bakkala giriyoruz gorseniz sivil sanıyorlar, abicim nasıl yardımcı olabiliriz felan ... böylelerine
az bile

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gördüm hatta noldu dursammı filan diye düşündüm dur dur diye panik halde konya yolunun eskişehir yoluna çıkış köşesinde gördüm aynen arabasını hyundai i30 yada i20 tam çıkaramıyorum giyimi kuşamı yerinde düzgün bir tipti at hırsızı gibi değildi yani ama bu yazdıklarınızdan sonra ben dururum ama durum değişik olur böyle insanların niyetini bilip yanından geçip gitmekte bana suç geliyor bir ikisi ağzını burnunu kırsa böyle şeyler olmaz.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugunde sasmaz dolaylarindaymis arkadaslar dikkat

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben bu son yağmurlardan sonra bu adamlardan değil de denizi olmayan Ankara'da suda boğulmaktan daha çok korkar oldum :D

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu şikayetinizi plakalarda birlikte asayiş dairesi başkanlığına iletirseniz ilgilenirler

Sent from my iPad using Tapatalk

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahte plaka kullanabilirler bence durur gibi yapıp fotolarını cekmek lazım (cebe) sonra da o fotoları polise teslim etmek lazım.