Ankara'da İnanılmaz Opel Servisi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bu pert olaylarinda servisleri suclamiyorum inanin baktiklari arabalar cok saglam oluyor ama tramerde pert cikiyor...

Olay bundan dolayi, yunus bey bu konuda hakli bence en nihayetinde boyayi alet ile olcuyorlar degil mi ...

Gvn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opak olmadı şimdide Opis belki yarın başka bir servis

Bu tür iddialar önemlidir daha dikkatli olmak lazım.

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim servis gume gitti :)

abi adam durduk yere yalan soyleyecek degilya olay dogru diye dusunuyorum
opis mis

iyi bisey de soyleyebilir olumsuz da

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmaz sercan oto tek geçerim usta arabanın dilinden anlıyor arkadaş.. yetkili servise hiç güvenim yok tek bildikleri şu bozuk bu bozuk...değiştirelim:S

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opak olmadı şimdide Opis belki yarın başka bir servis

Bu tür iddialar önemlidir daha dikkatli olmak lazım.

Opak ya da Opis... Hepsini Opel denetleyip hepsine Opel yetki vermiyor mu? Demek ki Opel'in kriterlerinde sıkıntı var. Opel Yetkili servisi işte. Olay doğru mu değil mi gidin kendilerine sorun. Ben en başta da yazdım. İstanbul yolundan ankaraya girdikten sonra şaşmaz'a yakın yolun sağında, servis girişi arkasında bulunan opel servisi diye. Sanki isimleri çok farklı. Bir ay önceki durum isim karışmış olabilir. İsmi hakkında iddia etmiş miyim bakın bi bakalım. Her seferinde aynı adresi verdim. Yer belli, yazılıp kutuya atılan belli. O kadar insan boşuna şikayetçi değil herhalde.

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim servis gume gitti :)

abi adam durduk yere yalan soyleyecek degilya olay dogru diye dusunuyorum
opis mis

iyi bisey de soyleyebilir olumsuz da

Olur mu canım, otobandan, D100'den D750'den düz yolda gidemeyen sürücüleri ve araçlarını toplamaktan zaman buldum aklımdan hikaye uydurdum. Ama sonra yaratıcılığıma ben de hayran kaldım.
Şaka bi tarafa cidden düşünsem de bu kadar orjinalini yazamazdım heralde.

Ha hala benle iddialaşan varsa ben tekrar aynı yere iddialaşan arkadaşlar ile şubat ayında izne ayrıldığımda gidebilirim. Gidip aynı soruları soracağız, bakalım ne cevaplar alacağız?

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konuya özür başlığı yazmak olabilir sanırım.bi fikir sadece tabi

Özür diledim konu ile ilgili ama bana hala Opel'den mantıklı bir açıklama gelmedi. Opis de olsa Opak da olsa çok farklı bir yer de olsa hepsi Opel'in denetiminde. Benim mesleğimle ilgili bana denetlemeye geldiklerinde abartısız 30'dan fazla kanun soruyorlar ve ben de onlara cevap verebiliyorsam herhangi bir opel servisinin de binlerce sattığı arabasını tanıması lazım. Adam beş dakikalık işe araç bir gün yatacak diyorsa da burada farklı şeyler aranmalıdır. Ben o arabayı alabilmek için Şırnak Uludere sınırında ve ötesinde 2 yıl dağda tepede, kelle koltukta gezdiysem opel servisindeki adam da ben arabamı alıp getirdiğimde buna yakışır şekilde hizmet verecek...

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes işini doğru dürüst yapacak ki karşısındakinden de bunu bekleyebilsin..

hdundar42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teş.ederim