Ankara'da Kendin Yıka Kendin Kurut Varmı :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Selam..

şimdiye kadarki bütün araçlarımı yıkamaktan hep hazetmişimdir. Bana suyla oynamak ve temizleme hissi rahatlık dinginlik veriyor :)

Peki Ankara'da aracımızı kendimiz yıkayacağımız yerler varmı? Malum basınçlı su falan lazım hortumla çeşmeyle olmuyor bu iş :)

Eski işyerimde araç yıkama yerimiz vardı çok güzeldi kendimiz canımız sıkılınca yıkıyorduk kuruluyorduk stress atıyorduk...

Gelsin tavsiyeler  rasta_occasion

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara'da Kendin Yıka Kendin Kurut Varmı :)

ben hanımın işyerini kullanıyorum :)

yaz kış en fazla 2 haftada bir bir cumartesimi bu işe ayırıyorum. dışarıda verdiğim paraya yapılan işçiliği gödükçe acıyorum

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emek 8. Cadde SHELL istasyonunda self servis bölümü var. Hiç denemedim, ancak bir ara fırsat bulursam ben de denemek istiyorum :)

Negatif yanı alan çok geniş değil gibi.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam anadolu bulvarı üzerindeki petrol ofisinde var. 1 tl atıp kendiniz yıkayabiliyorsunuz, köpükte yapabiliyorsunuz. Hafta içi saatine göre sıra olabiliyor. Alan fena sayılmaz. Bir kaç kez yıkamıştım orda aracımı. 1 tl atıp tazyikli su ile ilk kiri atmıştım. Sonra yanımda götürdüğüm kovayı doldurup kenarda iyice yıkamıştım. En son tekrar 1 tl atarak yıkamayı bitirmiştim. Bu şekilde yapabilirsiniz.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Hocam anadolu bulvarı üzerindeki petrol ofisinde var. 1 tl atıp kendiniz yıkayabiliyorsunuz, köpükte yapabiliyorsunuz. Hafta içi saatine göre sıra olabiliyor. Alan fena sayılmaz. Bir kaç kez yıkamıştım orda aracımı. 1 tl atıp tazyikli su ile ilk kiri atmıştım. Sonra yanımda götürdüğüm kovayı doldurup kenarda iyice yıkamıştım. En son tekrar 1 tl atarak yıkamayı bitirmiştim. Bu şekilde yapabilirsiniz.

Hocam adresi biraz daha acabilirmisiniz size zahmet ? Bende ankaradayim fakat yeni sayılırım...

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Hocam adresi biraz daha acabilirmisiniz size zahmet ? Bende ankaradayim fakat yeni sayılırım...
Hocam istanbul yolu bu acity nin karşısından aşağıya döndüğünüz zaman bağlandığınız yol anadolu bulvarı yolu. onun üzerinde karşılıklı iki adet petrol ofisi var. onların gimat istikameti tarafında olanda var bu dediğim sistem. bu hatta yeni ankapark falan yapılıyo yolun kenarında. onun biraz geri tarafında bu istasyon.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Hocam istanbul yolu bu acity nin karşısından aşağıya döndüğünüz zaman bağlandığınız yol anadolu bulvarı yolu. onun üzerinde karşılıklı iki adet petrol ofisi var. onların gimat istikameti tarafında olanda var bu dediğim sistem. bu hatta yeni ankapark falan yapılıyo yolun kenarında. onun biraz geri tarafında bu istasyon.

Tesekkur ederim cok saolun..

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Ayrancı'da oturuyorum, Konya yolunda falan yokmudur?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:

Tamam hatırladım ben orayı hatta iki PO nun da sahibi aynı kişi :)

Teşekkür ederim en kısa sürede bir uğrayacağım bana yakın sayılır..

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Tesekkur ederim cok saolun..
Rica ederim ne demek