Ankara'da Kışlık lastik

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim şirket araçlarında GoodYear UltraGrip Extreme mevcut, o lastiklerle araç tabir-i caizse "kar kaplanı" oluyor. Geçen kış kaç defa "kapalı" Bolu tünelinden geçtik, ne araçlar yerinde sayarken biz yanlarından tıntın geçtik. Hayret ettim lastiğe.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün, 185/65/15 Goodyear UG8 kışlık lastiği, 8 taksit toplam 550 TL'ye aldım.
Allah, diğer arkadaşlara daha iyisini nasip etsin inşallah :)
Hayırlısıyla.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün, 185/65/15 Goodyear UG8 kışlık lastiği, 8 taksit toplam 550 TL'ye aldım.
Allah, diğer arkadaşlara daha iyisini nasip etsin inşallah :)
Hayırlısıyla.

hayırlı olsun. neden bu ölçü? 195 60 15 daha mı pahalıydı?

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok fark yoktu hocam arasında. Galiba lastik başına 15 tl falan.
Orjinal olan bu olduğu için bunu aldım. Gerçi sizin dediğinizde orjinali ama kışın taban dar olması daha iyi diye düşündüm.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle lastiklerinizi güle güle kullanın.Fakat dostça uyarıda bulunmak isterim.Kışlık lastik taktım kar kaplanı diyerek buzlu ve karşı yollarda özellikle de kışın kuru gibi görünn ve gizli buz tehlikesi yüksek olan yollarda.Lastik üreticileri bile kar üstünde kış lastikleri kuru yoldaki gibi performans verir demez hiç bir zaman.Çoğu arabada sadece direksiyonu tutmanızla buz üzerinde bile gidebilecek sistemler varken ve altına kar lastiği varken bir yokuşu kaya kaya inmeye veya çıkmaya çalıştığına şahit oldum.Mesela kendimce bir huyum vardır, uzun yolda kar yaışı varsa veya buzlanma varsa önümü arkamı kontrol edip frenleri ufak ufak yoklarım arabanın yolu tutmasını ölçerim, veya aniden gaz verip çekerim arabanın dengesini yol tutuşunu ölçerim v.s. Faydası olduğuna da inanırım her zaman.

mustafay76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kesinlikle petlas ı tavsiye ederim, fiyat performasn açısından oldulça iyi bir lastik hem de yerli bir ürün , paramız neden yurtduşına gitsin, ülkemiz cari açık veriyor, petlas ebatlarının çoğunun fiyatları bu adreste var

http://www.lastikjantdunyasi.com/Petlas-Lastik,LA_113-3.html

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı oto last,l var petlasın bayisi ankarada sahibindende ilanı var ben o adamdan aldım. yukarıda 178 tl olan lastiği 150'tlye verdi...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah haberlerde kış lastiği zorunlu artık diye duydum acaba doğrumu bilgisi olan?

mustafay76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar o kadar oynamaz, benim söylediğim firma da petlas bayi, siz belki daha önce almışınızdır.

kış lastiği ticari araçlarda zorunlu olacak, ama binek araçlarda da takmayıp kaza yaparsan ve kış lastiğin yoksa trafik ve sigorta şirketleri kusur oranını yüksek gösterecekmiş