ankarada opel servisi

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ben Samsuun'da yaşıyorum. Birkaç problemde Hakan Usta'ya telefondan ulaştım. Site üyeliğimi belirtmediğim halde telefondan bana yardımcı olmaya çalıştı. Buradan özel mesaj attığımda er ya da geç hepsine döndü.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı usta iyidir gereken yapılması konusunda şüphen olmasın. Kısa zaman içinde sorunu çözecektir. Geçmiş olsun.

vakit oomadığı için çok nbir şey yapamadık kapağı değiştirdik su kapağını ama su atmaya devam etti eskişehre geldik bugün borularda basınç var suyu şişiriyor sürekli bir kaç yere daha sorduk eskişehirde kapak contası yanık diyorlar halbuki daha yeni değişmişti conta galiba taşda sıkıntı var taş değişceke sanırımm bi 2 lira masraf çıkacak :( yarında antalyaya dönmek zorundayız contayı değiştiren ustanın yanına gideceğiz :mad:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Borular da basınç olması demek conta sorunu olabilir. Radyatör de su devri daim yapıyor değil mi?

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Borular da basınç olması demek conta sorunu olabilir. Radyatör de su devri daim yapıyor değil mi?

evet yapıyor baktılar özellikle giren suda çıkan suda sıcak yalnız kalorifer ısıtmıyor ankaradan eskişehre geldik gece hararet hep 83 falandı ortalama 100 km hızla geldik zorlamadan yalnız su depo kapağından veriyor basıncı arada bi yolda durup su ekledik o kadar conta yanık olsa hararet yapmaz mı daha 1 buçuk ay oldu conta değişeli anlamadım ki

kaanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankamall'ın çaprazında bir Opel servis var. Konya yolundan Etlik tarafına giderken köprünün altında kalıyor. Aracımı almadan gösterdim "yürüyeni ve motoru çok güzel 2 sene gözün kapalı binebilirsin" dedi. 2 ay sonra ön takımı komple yeniletmek zorunda kaldım ve 5 ay sonrada komple motor indi :) Ne dediğimi anlamışsınızdır umarım.